Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co można zmienić w M III/SC III programem Ddt4all - Ecutweker


Rekomendowane odpowiedzi

A pytanie mam może z innej beczki, czy tym programem da się edytować informacje na wyświetlaczu licznika? Np inny napis powitalny zamiast "Witaj" jakiś zegar, albo i fo z radia? Czy w ogóle da się cokolwiek włączyć oprócz tych co są uruchomione w podstawie. Megana to faza 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Renia08 napisał:

Czy w ogóle da się cokolwiek włączyć oprócz tych co są uruchomione w podstawie

Nie, nic poza tym co przewidziała fabryka. To jest program konfiguracyjny oparty o bazę z której korzystają przy konfigurowaniu nowych aut. Nic więcej nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W module UCH w zakładce "Clim-PTC" - "configuration"- na prawo linijka u dołu ekranu "CH_PTCType" zmienić wartość z 0 na 1. Zatwirdzić przyciskiem "Send". Wszystko w trybie ekspert.

W module klimatyzacji  HVAC "Careg V3"  w zakładce "Configuration" - "CL_PTCType" zaznaczyć 1kW i zapisać klikając na Write PTC Version.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UCH poszło ładnie, zaś HVAC nie chce się zapisać, zapisało się tylko w zakładce X95 CAMAN V3, potem Vehicle Configuration CAMAN, grzałki sprawne sprawdzałem... w CAREG V3 nie zapisuje i nie grzeją...

Edytowane przez gucini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@aniewa czarnoksiężniku elektryki w renówkach powiedz mi królu złoty czy w Clio ( nie tym najnowszym) rocznikowo 2019 mogę sobie aktywować w komputerze średnie spalanie np ? auto ma " fabryczne" LPG i zablokowane te wskazania, ogólnie co mógłbym w tym aucie sobie odblokować pyclipem Ddt4all albo jakimś innym programem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czik3n napisał:

PAPUGA :?:

Tu masz bloga Andy-iego z Irlandii - opisał większość modyfikacji na Clio:

https://andyrobus.wordpress.com/

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania :!: - Prezes 

 

1 godzinę temu, czik3n napisał:

auto ma " fabryczne" LPG i zablokowane te wskazania,

W Dacii z lpg tak samo - wg mnie to nie kwestia zablokowania - ale rumuńsko-francuscy inżynierowie nie podołali algorytmowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodziłeś w Cluster Tb X98_X82 .......? Tam masz zakładkę Config generale i po prawej stronie jest zakładka Trip_computer_type. Powinno być ustawione na volume/mileage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!