Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co można zmienić w M III/SC III programem Ddt4all - Ecutweker


Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ecutweker umożliwia ustawienie wymiany oleju na rok i 10 tyś? Jeśli tak proszę o wskazówki.

Pogrzebałem w internecie znalazłem filmik dotyczący ww. tematu. Dotyczył Laguny3, tutaj powinno być podobnie. Czy ktoś może mi trochę pomóc i podpowiedzieć, czy dobrze myślę? 
- Oil change initial range mileage - dystans do następnej wymiany oleju
- Oil change initial range duration - ilość dni do następnej wymiany oleju

- Usual oil change mileage - co ile km następna wymiana oleju
- Usual oil change duration - co ile dni wymiana oleju

Czy mam rację, czy ktoś się bawił tym programem? Ja najpierw sprawdzam na sucho, dlatego na zrzucie brak wartości. Jak się uda będzie tutorial dla potomnych.

zmiana interwału oleju.jpg

Edytowane przez wojtek0490
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki koledze Aniewa (dziękuję) udało mi się zainstalować i połączyć z samochodem aplikacją Pyclip. Jednak nie ma tam dużo adaptacji i testów. Albo nie umiem do nich dotrzeć.

 

Czy aplikacjami z tematu można więcej? Czy jest to to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 12.06.2021 o 07:33, wojtek0490 napisał:

Czy Ecutweker umożliwia ustawienie wymiany oleju na rok i 10 tyś? Jeśli tak proszę o wskazówki.

zmiana interwału oleju.jpg

W androidowej wersji.

Wybierasz Meter Cluster

Skanujesz w poszukiwaniu modułu.

U mnie zgłosił się TdB_J95_v4.40

Po tym Ecran Configuration, następnie Config Entrietien

Screenshot_20211007-170644.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukaj w "Meter Cluster" , następnie Auto Identyfi i klikasz w znaleziony ecu licznika. Tam w konfiguracji szukasz "Clock display", wybierasz zegar 12/24 h i zatwierdzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 21:08, aniewa napisał:

Szukaj w "Meter Cluster" , następnie Auto Identyfi i klikasz w znaleziony ecu licznika. Tam w konfiguracji szukasz "Clock display", wybierasz zegar 12/24 h i zatwierdzasz.

Widać mój komputer tego nie obsługuje bo nie ma tam takiej opcji w konfigu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w tym liczniku brak tej opcji. W M III po aktywacji zegarka i tak go normalnie nie widać, po każdym uruchomieniu trzeba by przewijać przyciskiem komputera by zegarek był widoczny.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostatnio jadąc Skodą Octavią III zauważyłem że sama dodaje gazu na półsprzęgle ( obroty podskakują z 800 do około 1000), czy jest jakaś możliwość zaadaptować coś takiego w Megane 3?

Mam DDT4ALL, nawet trochę popatrzyłem w komputerze, ale nic takiego nie znalazłem.

Edytowane przez Krinexxiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!