Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam dziwny  problem od jakiegoś czasu przestało działać hf dziwna sprawa bo nie działają wszystkie drzwi. Nie mam sensorów pod klamkami tylko przyciski w klamkach. Wszystko muszę robić z karty no zamykać i otwierać odpalam bez wkładania karty. Coś ktoś pomoże coś wie ??

Spację klikasz po kropce !!! Przeniosłem do odpowiedniego działu. - aniewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna masz samochód, wydaje mi się, że te roczniki miały jeden przycisk w drzwiach kierowcy i we wszystkich lusterka. Jak nie masz lusterek to otwieranie przyciskiem w klamce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz przycisk w klamce kierowcy to powinny się otwierać drzwi po wsadzeniu ręki za klamkę (wtedy są czujniki optyczne).

Jak masz przyciski we wszystkich klamkach to żeby zamknąć/otworzyć auto musisz naciskać przycisk.

Rodzaj Hands Free się zmienił w którymś roczniku. Ja w Megane z 2013 miałem już przyciski we wszystkich klamkach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, meganecoupe02 napisał:

Jak masz przyciski we wszystkich klamkach to żeby zamknąć/otworzyć auto musisz naciskać przycisk

Przyciski tylko do otwarcia, zamknąć się powinno po oddaleniu. Warunek - sprawna bateria w karcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, dziękuję za sprostowanie. 

Nie lubiłem tego Hands Free, zdecydowanie lepsze było to wcześniejsze, gdzie wystarczyło wsadzić dłoń za klamkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, aniewa napisał:

Od dawna masz samochód, wydaje mi się, że te roczniki miały jeden przycisk w drzwiach kierowcy i we wszystkich lusterka. Jak nie masz lusterek to otwieranie przyciskiem w klamce.

 

Samochód mam prawie rok wszystko działało normalnie naciskałem przycisk i samochód się otwierał po oddaleniu się zamykał teraz rzadne drzwi nie otwierają caru i się nie zamyka po oddaleniu 

18 godzin temu, meganecoupe02 napisał:

Jak masz przycisk w klamce kierowcy to powinny się otwierać drzwi po wsadzeniu ręki za klamkę (wtedy są czujniki optyczne).

Jak masz przyciski we wszystkich klamkach to żeby zamknąć/otworzyć auto musisz naciskać przycisk.

Rodzaj Hands Free się zmienił w którymś roczniku. Ja w Megane z 2013 miałem już przyciski we wszystkich klamkach.

 

Tak mam przyciski we wszystkich drzwiach i po naciśnięciu otwierały car ale teraz się nic nie otwiera i się sam nie zamyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!