Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II - Tricks & Tips


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz TRYB TESTOWY

Wszystko tak jak napisano poprzednio z małą różnicą.

Przycisk START trzyma się do momentu wyłączenia silnika.

Wtedy pojawia się

1. TEST MODE

2. Przyciśnięcie manetki i pojawia się TEST KOKPITU i tu poruszają się wszystkie wskazówki

3. Przyciśnięcie kolejny raz i VERSJA SOFTU

4. Kolejny raz ILOSĆ PALIWA W BAKU

5. Nastepny raz i SPALANIE W LITRACH NA GODZINE (poprawione z informacji kolegów)

6. TEST OK ( koniec testu, chyba że nie jest ok to nie wiem co moze być napisane

Wyłącza się tak jak napisano wcześniej.

Co ciekawe. W trakcie testu mozna zapalić normalnie silnik i jechać. Wszystko działa tak jak powinno, tylko nie wskazuje to co działa przy jeździe. Np. właczasz kierunkowskaz i on działa ale nie mruga zielona wskazówka itd.

 

Zamieściłem zdjecia nie po kolei, gdyż nie byłem w stanie kolejno. Nr zdjęcia wskazuje co wyświetla sie po czym[shadow=blue:260740e680][/shadow:260740e680]

post-1915-1242160983_thumb.jpg

post-1-1242160983_thumb.jpg

post-1-1242160984_thumb.jpg

post-1-1242160985_thumb.jpg

post-1-1242160986_thumb.jpg

post-1-1242160987_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wopa, załącz test i potem odpal silnik. Zobaczysz ile na godzinę będzie Ci palił silnik na postoju i w czasie ruchu. Ale nie polecam jeździć z tym trybem, bo za bardzo rozprasza i dodatkowo kompletnie nie wie się z jaką prędkością się jedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zamykanie szyb przez kartę i nie tylko.

1. Podwójne przyciśnięcie zamknięcia auta na karcie zamyka automatycznie wszystkie szyby z przodu i z tyłu

U mojego dziadka w MII ph1 (wersja 3D) zamyka się tylko szyba kierowcy, od pasażera nie chce się zamknąć :-? , dlaczego? No i żeby ją zamknąć trzeba odpalić samochód :-? Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze wszystkie szyby miały "automatykę". A zamknąć szybę można bez odpalania silnika, wystarczy nacisnąć "Start" (bez HF - wsadzona karta) bez naciskania pedałów, załącza się pierwszy stopień elektryki (tylko kabina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gaszenia slnika bez karty to się da. Trzeba wcisnąć przycisk start dwukrotnie. Niestety jak u mnie też się nie da odpalić bez karty. też nie mam wolnych rąk <ok> ale w drzwiach mam te ciemne plastikowe prostokąciki (wiem że śmiesznie brzmi ale nie wiem co to) czy to znaczy że ten system jest może jakoś wyłączony??

 

U mnie też sie nie domyka szyba pasażera. NIESTETY.

 

Co do trybu testowego też działa w clio <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!