Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II - Tricks & Tips


Rekomendowane odpowiedzi

apropos pasów. mam odłączony ten kabelek co wychodzi z zapięcia pasa fotelu kierowcy. jest zakonczony wtyczka z dwoma pinami. nie wiecie gdzie to wpiąć? mogłby ktos walnąć fotke?

 

czyli domniewam ze jak ktos nie chce "przypominacza" moze tą wtyczkę wypiąć 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece jedną, amortyzator jeden??

bywa i tak.Jak mi gościu na parkingu stuknął swoim scenikiem <czerwona> w koło i skrzywił zawias w prawym kole to przy odbiorze autka w ASO okazało się,że jego ubezpieczalnia pokryła koszt malowania felgi,wymiany drązka kierowniczego i JEDNEGO amora,drugi musiałem wymienić na swój koszt.Najgorsze,że nikt nie zadzwonił i się mnie nie spytał o to czy zapłacę za drugi (w sumie nie był zły).Musiałem szukac na siłe mechanika,który mi to zaraz zrobi, bo następnego dnia leciałem w trasę :evil:

Tylko nie piszcie mi,że nie powinienem się na to zgadzać,przerabiałem to-wymienili TYLKO uszkodzone części :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem, rzecz banalna. ta wtyczka wchodzi właśnie do zapięcia pasa, od przodu. jesli ktos nie chce kontrolki i "pikania" pasów, można ją odłączyć <czerwona>

 

---------

swoją drogą wlasnie pierwszy raz jechałem z tym przypominaczem, na poczatku pikanie jest nawet przyjemne ale po minucie staje sie głośno męczące 8-) zebym nie załował, heh

post-10740-1221475975_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie co do automatycznego domykania szyb, co zrobić jeżeli po dwukrotnym naciśnięciu zamykania szyby sie nie zamykają? wszytskie szyby nie są przyuczone? i drugie pytanko dotyczące też szyb. Otwierać je można tylko przy włączonym silniku? Bo gdy wcisne przycisk start/stop tak aby wlaczylo się tylko zasilanie to działa wszystko oprócz szyb? da się coś z tym zrobić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Czy przypominacz o niezapiętych pasach jest tylko dla kierowcy czy też dla pasażera z przodu?

No i taka ciekawostka: w mojej Lagunie I phI (1997) też jest czujnik jedynie dla kierowcy.

Miałem kiedyś Volvo 340 (1986) i już wtedy był czujnik pasa pasażera (oczywiście z wykrywaniem obecności pasażera na fotelu - taki czujnik ciężaru wbudowany w fotel).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam, jestem tutaj nowy choć posiadam juz meganke II rok czasu,dzieki wszym poradom skasowałem sobie info o wymianie oleju. ;-)

 

[ Komentarz dodany przez: gojgien: 2009-03-10, 22:28 ]

,dzieki wszym poradom skasowałem sobie info o wymianie oleju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!