Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak oświetlenia kabiny oraz bagażnika przy otwartych drzwiach.


Amped

Rekomendowane odpowiedzi

  • aniewa zmienił(a) tytuł na Brak oświetlenia kabiny oraz bagażnika przy otwartych drzwiach.
17 godzin temu, aniewa napisał:

W lampie pod sufitem ręcznie włączysz oświetlenie kabiny? W liczniku zaświeca się kontrolka otwarcia drzwi?

Tak ręcznie mogę włączyć. W liczniku również zapala się kontrolka otwartych drzwi.

Oprócz tego dzisiaj sprawdziłem multimetrem, że jest napięcie na pozycji środkowej, tzn. że ma być zapalona przy otwartych drzwiach.

Gdy przełączam z pozycji wyłączonych lampek na pozycję środkową, czyli zapalonych przy otwartych drzwiach to widzę delikatne mignięcie lampek, tak jakby lekko się włączyły i wyłączyły...

 

Wyjąłem panel ledowy z plastików i gdy przykładam do styków, to się dzieje to samo, czyli lekko rozbłyskują i gaszą się.

15 godzin temu, szwagier24a napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - Prezes 

 

Da się, zgadza się, instrukcję przeczytałem dokładnie. Tak powinno się dziać jak napisałeś gdy wszytko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam schematów do M IV ale lampki we wszystkich wersjach działają tak samo. Do lampy dochodzi stałe 12 V a sterownie odbywa się podając masę. Albo ręcznie przełącznikiem albo poprzez moduł UCH kabiny. Tu podejrzewam brak połączenia przewodu masowego między lampą a UCH.

Sprawdzałeś czy po naciśnięciu pilotem przycisku otwierania samochodu zapala się oświetlenie? Jeżeli tak przewody i połączenia są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w ustawianiach r-linka tylko nie pamiętam pod jaką nazwą.

 

Edyta:

Mam: W ustawieniach - Ustawienia użytkownika jest coś pod nazwą: Aut. ośw. Kabiny

Sprawdź czy masz zaznaczone On

Edytowane przez Andon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!