Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Systeme Auditorium nie można wpisac kodu zestawu ( pilot nie reaguje )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . 

Od wczoraj stałem się posiadaczem Megane 2 z 2004 roku wersja RS 225 km . Auto posiada System z ampli-tunerem w bagażniku oraz ze zmieniarką z przodu na 6 płyt . Wersja Systeme Auditorium . Problem polega na tym iż nie idzie wpisać kodu radia , pilot nie reaguje na żadne polecenia , wyświetlacz działa wyświetla godzinne i temperaturę ale niestety zegarka tez nie idzie ustawić . Uruchamiając radio w trybie awaryjnym 2+5+on radio się uruchamia przyciski na radiu reagują ale co parę sekund jest takie dziwne pikniecie i po ok 2 minutach wchodzi napis code 0000 i koniec . Jak radio jest w trybie awaryjnym przyciski pilota też nie reagują . Podejrzewam awarie samego pilota ale czy słusznie ?? Poprzedni właściciel mówił że jego mały synek mógł coś nawciskać bo wczoraj jeszcze wszystko działało le wiecie jak to jest ze sprzedającymi . Ktoś miał podobny problem ?? Dodam iż nie mam drugiego pilota aby sprawdzić czy będzie działać , na podwórku tylko laguna 2 ale ona ma inny pilot chyba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie reaguje . Wyczytałem że pilot idzie przez wyświetlacz a dopiero do radia . Może wyświetlacz jest uszkodzony bo raczej ciężko aby cały pilot nie działał .A dodam że radio w trybie serwisowym działa ale po chwili prosi o kod ale nie reaguje na pilota.

 

 

Edytowane przez danielb1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot niestety jest sprawny daje sygnały na kostkę przy wyświetlaczu lecz niestety wyświetlacz nie reaguje na nie. Niestety wydaje mi się że wyświetlacz a konkretnie jakiś moduł w nim jest uszkodzony a wyświetlacz to nieszczęsny AFFA3 NAV czyli nie do dostania na tą chwilę. I teraz pytanie czy np affa2 można zaadoptować w zamian obecnej affa3  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja takiego nie mam po swojej megi. Czasem mi połówkę słabiej wyświetlał a czasem było ok. Miałem radio Carminat z nami. Tam było opisane, że jak błędnie wpiszesz kod to następny raz jest po 2 min, kolejny po 4 , 8, 16 32 min. od włączenia zapłonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!