Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III 1,5dCi czy warto?


dude88pl

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiają się na zachodzie auta z małym przebiegiem które są tanie ale niestety są albo stuknięte albo inaczej zmęczone. Zonie kupiłem 206 1.6 automat z 2006 roku z przebiegiem 48tys za 900Euro. No ale pas przedni był do naciągnięcia. Miałem też w rekach Megane III z 1.6 z przebiegiem 54tyś. Ale była jedna karta i to zmęczona. Środek był okrutnie brudny itp itd. Ale to były dwie sztuki w ciągu 3 lat. No ale wiadomo że na czymś trzeba zarobić i nikt charytatywnie nie ściąga aut. Tak więc jeśli auto u nas jest tańsze niż na zachodzie to bylo prawdopodobnie wzięte ze szrotu i coś było z nim robione. Moja megane też pochodzi z szrotu. Akurat była cała ale ktoś poleciał za mocno z kosztami naprawy silnika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka to niestety prawda, handlarz nie pojedzie, nie kupi za cenę x2 co w Polsce a później sprzeda za 1/3 resztę pokrywając z własnego portfela :) Pewnie jakieś krajówki się zdarzą, bo zdarzać się muszą, jakiś % bogatych rodaków w końcu mamy. Tylko też ci bogaci, wcale nie jeżdżą tylko wokół komina a robią raczej konkretne przebiegi. Trzeba próbować znaleźć tego słynnego dziadka, co to w niedziele tylko do kościoła jeździ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i się udało kupić, 

Megane III 1,5dci 110KM z przebiegiem 113000km. Wersja wyposażenia Limited. Rocznik 2015.

Malowany błotnik prawy tył - lakier 150 

Reszta w oryginale

Ma również tą samą wadę co ta co wrzucałem - skorodowane śruby. Gadałem z mechanikiem na ten temat. Takie kwiatki robią się od agresywnej chemii, ostatnio miał captura z czymś takim. 

Autem się niebawem pochwale w odpowiednim dziale. 

 

Cena 36500zl

 

Ostatnio była podobna wystawiona z podobnym przebiegiem za 38700zl - sprzedała się w jeden dzień 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te cen są zastanawiające.

Ja kupiłem 3 lata temu właśnie megane dci 1,5 z grudnia 20215 roku za 36 tys zł.

A patrząc na ceny, co podałeś, to mogę ją sprzedać dziś drożej , niż za nią zapłaciłem 3 lata temu.

Inflacja jak w PRLu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ostatnio auta żonie po rozbiciu wczesniejszego. Podzwonilem po znajomych co ściągają auta i nic nie mieli. Nie że coś średnio albo nie to co szukam. Nic absolutne zero. Rozbite auta placach na zachodzie poszły około 1000-1500euro w górę. Transport 100-200euro w górę. Ceny u nas muszą to odzwierciedlać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka lat temu jak ktoś wystawił 1.5 dci to wszyscy się odwracali bo 1,5 dci to be. Córka w 2019 roku kupiła M III z końca 2014 roku ful wypas z bose, plastiki fortepianowe itp. za 22300 zł. Błotnik lewy przedni do wymiany za 300 zł. Gdyby dzisiaj ją sprzedawała to pewnie musiałaby wystawić ją za przynajmniej 32000 zł. Ceny używanych samochodów zaczynają szokować. Zresztą wartość pieniądza poszła mocno w dół więc nie ma co się dziwić :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!