Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 3 2014r Grand Tour wymiana Tylnych Tarcz


Rekomendowane odpowiedzi

@spawn44 Nie podpowiadam który zestaw masz kupić ale jeśli zdecydujesz się na ten z motostacji to po pewnym czasie i tak zapewne  klocki TRW wymienisz na inne.

Poczytaj sobie https://megane.com.pl/topic/84773-tarcze-hamulcowe-tył/page/5/#comment-609292    To nie ściema a fakt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem to jest 2+2=4 choć znajdą się tacy, co to działanie podważą. Co dopiero to, co napisał kolego Renia01, nie żebym uderzał w użytkownika, ale problemy które się u niego przewijały co do efektu skali zdumiewały i należy warto mieć dystans i ważyć proporcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki TRW, które miałem w zestawie z tarczami stawały się coraz głośniejsze. Po wymianie na inne nastała cisza to jest faktem a Twój fakt mało mnie obchodzi. 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim doszło do mojego kupna naczytałem się trochę opinii o różnych zestawach. Jak sam już zapewne wiesz to opinie są podzielone.

Ostatecznie wybrałem właśnie ten sam zestaw z motostacji, ale jak wspomniałem, klocki nie teges. Teraz gdyby mi przyszło kupować może wybrałbym inne np. daco :-)

 

Cokolwiek byś nie wybrał sam musisz zdecydować.

 

Edytowane przez elf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoje 5 groszy skoro mój Nick się tu przewija. Klocki TRW to jeden żart. Nie dało się na nich jeździć a przejechały od tamtego roku chyba od września. Jak nastała zima to nie było dnia bez tarcia, szumienia. Tarcze prawie szrot. Po założeniu tamtych z tematu problem ustąpił na tyle, ze mam z głowy na długo. WDodam tylko jeszcze ze same tarcze SNR są w miarę ok ale łożyska to również porażka. Wiec jak ktoś ma wydać 500 zł na komplet tarcz i klocków, a później płakać, to lepiej żeby wydał to na wódkę w barze. Lepiej na tym wyjdzie ? w dodatku nowe klocki wyrównały mi pięknie tarcze,a hamowanie bajka. Kolega elf założył i to kolejny dowód. 
pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam klocki TRW to najgorsze dziadostwo, tarcze zresztą też, raz kupiłem do meganki 2 i szurało piszczało, nie dało się jeździć. Nie popełniajcie tego błędu, lepiej dołożyć parę zł i mieć święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem cenę za klocki o połowę mniejsza niż za TRW. A jakość 2x lepsza. Teraz w tarczach które maja niecały rok muszę wymienić łożyska… i nie mam pojęcia ile kosztują nowe i jakie kupić. Wiec prosiłbym tutaj o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kupić to Ci nie poradzę jednak przy wyciskaniu starych, a nie jest to łatwe nie można podkładać pod tarcze nawet przy siedlisku łożyska, bo w 90% 'strzeli'

Po wymianie u siebie wyciskałem, że starych i jedna strzeliła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!