Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 3 2014r Grand Tour wymiana Tylnych Tarcz


Rekomendowane odpowiedzi

@jacob1342 szczerze Ci powiem, że nie wiem. Nie potrafię Ci pomóc. Ja bym chyba z wygody wziął te od Moto-Dynamic. Nie chciałoby mi się szukać niczego innego. Z drugiej strony to ma hamować, aż tyle i tylko tyle, nie ma co wydziwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, unkas napisał:

Bardzo fajna obsługa , dobierają części po VIN

Potwierdzam. Z tym, że chyba nie dobierają, a dobiera, bo to chyba jednoosobowa działalność gospodarcza :) Przynajmniej takie miałem wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Słuchajcie, jak patrzę po katalogu intercars to na tył występowały tarcze z pierścieniem od ABS i bez niego. Czy występowały wersje megane 3 bez ABS? O co z tym chodzi? 

Edytowane przez czachus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czachus napisał:

Słuchajcie, jak patrzę po katalogu intercars to na tył występowały tarcze z pierścieniem od ABS i bez niego. Czy występowały wersje megane 3 bez ABS? O co z tym chodzi? 

Jeśli są w nich łożyska to możesz się bawić z pierścieniem, może się uda. A jeśli bez to będziesz miał nowe tarcze że starym łożyskiem, pod warunkiem że ktoś je dobrze wciśnie i za pół roku się nie rozpadną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę żeby kupić tarcze oryginały Renault ale one nie mają dekielków i śrub o ile śruby wykorzystam ponownie to dekielki potrzebuje nowe, da się je dokupić chyba powinno się dać.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 22.01.2016 o 15:33, Pawel napisał:

Tak SNRa, możesz spokojnie brać.

W ramach ciekawostki, ja kupowałem tarcze ATE, a łożyska były SNR :)

To samo jest chyba w przypadku tarcz TRW.

Przymierzam się właśnie do wymiany tarcz i klocków tył. Po 120tys klocków już prawie nie ma tarcze raczej też cienkie bo nowe nie są za grube :)

Tak się zastanawiam i mój wniosek jest taki że same tarcze to tylko kawał stali i wydaje mi się bardziej istotna będzie jakość łożysk.

Niestety oryginalne tarcze Renault są bez nakrętek i dekielków (dodatkowy koszt ok. 4x25zl) :(

Na tym forum często polecacie z łożyskami SNR (jak rozumiem na łożysk będzie nazwa producenta ) co jeszcze brac pod uwagę gdyby nie było tarcz z łożyskami SNR, jakiej firmy łożyska będą też dobre? 

 

Poniżej parę opcji plus oryginały za 565zl do których dekielki i nakrętki kosztują 120zl :(, czyli łącznie za 675zl, czy nakrętki można wykorzystać ponownie czy należy je też wymienić? 

 

Screenshot_20190403-210127.png

Dnia 21.12.2017 o 21:23, mariuszekf napisał:

Ja za tarcze  tył NTN-SNR +śruba i dekielek  +klocki TRW z blaszkami 541zł

Jak się sprawuje ten zestaw, z powodu drogich dekielków i nakrętek w oryginałach rozważam właśnie ten zestaw. 

Edytowane przez gophfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariuszekf

jak dobrze kojarze Ty masz zestaw z klockami GDB1330 a ja się zastanawiam na klockami ceramicnzymin TRW (ok 20zl droższe), model GDB1330DTE  do tych tarcz SNR powinny chyba też pasować, kusi mnie zestaw ATE/ATE ale to juz ok 140-150zł więcej, zestaw ATE będzie kosztował tyle co oryginały pod dokupieniu dekielków i śrub (4x30zl).

Edytowane przez gophfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • spawn44 zmienił(a) tytuł na Megane 3 2014r Grand Tour wymiana Tylnych Tarcz

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!