Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 2 problem z centralnym zamkiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam problem z centralnym zamkiem w mojej megi 2 generacji . Tzn zasięg centralnego zamka albo jego brak jest naprawdę denerwujący . Żeby auto otworzyć albo zamknąć muszę iść od strony kierowcy przyłożyć kartę prawie pod samą szybę wtedy zadziała . Naprawdę jest to denerwujące gdy pada na głowę a na rękach masz dziecko . Przeszukałem już pół neta i nie ma żadnych informacji pomocnych . Byłem u elektryka pozczytywał błędy a raczej ich brak i wzruszył ramionami ?. Dodam że karta nie posiada HF . Chłopaki pomóżcie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzoną kartę wyślij do El Cars. Jak wróci będziesz miał pewność że z UCH wszystko w porządku. W przeciwnym wypadku pozostanie sprawdzenie/polutowanie anteny w module odbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tą anteną, jest elementem odbiornika fal radiowych umieszczonego w module UCH. Nawet jak rozbierzesz ten moduł to prawopodobnie jej nie zlokalizujesz bo to może być np. kawałek ścieżki na płycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest jak napisał aniewa. Jest to ostatni element do poprawienia, jak już inne zawodzą. Zawsze pierwsze są nadajniki sygnału, których Ty nie jesteś pewien. Tak kupiłeś samochód czy Tobie się zepsuło?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jedna karta była już naprawiana bardzo nieudolnie zalana jakimś świństwem i zamiast ścieżek były jakieś druciki polutowane . Ale obie karty działały ale tak plus minus 1m od auta ale można było otworzyć z każdej strony . Teraz niestety tylko od strony kierowcy i celować gdzieś w stronę kierownicy ? . Zakupie interfejs i czystą kartę zaprogramuje i zobaczymy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie . Mam problem z centralnym zamkiem w moim aucie Megane 2 2003r. Może od początku , zakładałem kiedyś temat ponieważ miałem problem z centralnym zamkiem mianowicie musiałem stać przy samej szybie i dusić po 15 razy żeby otworzyć auto . Mówiliście wtedy żeby dorobić nową kartę i problem zniknie i tak zrobiłem . Dorobiłem kartę i tak jak by pomogło zasięg karty zwiększył się z 5 cm do 1m no ale chyba to i tak jak by nie to . Ale pomogło na miesiąc później znowu duszenie po 20 razy żeby otworzyć auto . Karta posiada nowa baterie a zasięg karty to około 1m . Jak nie idzie otworzyć to muszę wyciągnąć baterie włożyć ją spowrotem i wtedy idzie kilka dni podziała i znowu. Czasami żona do pracy musiała iść pieszo bo nie mogła otworzyć auta albo go wcale nie zamyka . Ręce już mi do tego auta opadają a konkretniej do centralnego zamka . Aha i dodam że przy karcie nie ma żadnych kluczy nie rzucam nią ani nic , wszystkie blaszki dobrze przylegają nic się nie rozlutowalo . Pomocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!