Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

LPG do 1.3 TCE


szwagier24a

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że jestem tym szczęśliwcem albo pechowcem, któremu auto jeździ bez problemów na sterowniku KME.

Ciekawe kiedy dojdą do wniosku że to czytnik OBD sterownika Direct robi problemy - sieje błędami.

Na Maestro też jeżdżą auta tak jak na LR.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2023 o 22:21, szwagier24a napisał:

Wygląda na to, że jestem tym szczęśliwcem albo pechowcem, któremu auto jeździ bez problemów na sterowniku KME.

to tylko szerokiej drogi zyczy, zawsze jednak wszystko sie objawia poznie

W dniu 12.04.2023 o 22:21, szwagier24a napisał:

Ciekawe kiedy dojdą do wniosku że to czytnik OBD sterownika Direct robi problemy - sieje błędami.

Na Maestro też jeżdżą auta tak jak na LR.

KME mowi, ze sa bledy z powodu zlej emulacji wtryskiwaczy PB

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Generalnie pisales, gdzie robiles instalacje i gazownik nie polecany z tego co widze na forum.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Ale jak sluzy to jezdzic obserwowac.

 

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6, 5.7 :!: - Prezes

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dobre zdanie.

Nawet jeśli auto zacznie się psuć na LPG to Wam o tym napiszę - ku przestrodze.

Jednakże uważam, że jeśli: Renault nie zrobił gniazd zaworowych z plasteliny, nie polecany warsztat zrobił prawidłowo kalibrację to auto pojeździ jak każde dobre Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2023 o 20:20, sylwekdm napisał:

BRC nie ogarnie tego silnika.

W dniu 11.04.2023 o 21:15, jakjalubierenault napisał:

napiszesz co wiecej, co sie dzieje? checki ? przerywa? czy co

Powyżej masz odpowiedź, choć jestem przekonany, że o tym wiesz :).  Jak KME się nie podejmuje, chiptunerzy też nie ogarniają tego motoru- to na pewno nie ogarną makaroniarze, z chyba, że przez kasowniki błędów - ale to tylko pudrowanie syfa.

 

10 godzin temu, kinno19 napisał:

Zainstalowalem je w zakladzie polecanym przez Czakram, zreszta po rozmowach z tym twoim znajomym z rodziny.

 

10 godzin temu, kinno19 napisał:

Prosiłem Piotra, aby mi pomogl ze podajde, odsyla gdzie instalowale

Gwarancja do bramy i się nie znamy. Pisałem wcześniej - że to tylko nachalny marketing i naganianie klientów, a teraz po montażu głupie emotki z uśmieszkami:

11 godzin temu, witman napisał:

Poczekaj chwilkę a zaraz się wszystkiego dowiesz 🤣

 

A problemy dopiero się zaczną.

Jak nie działa, niech demontują, przywracają auto do stanu z przed montażu i oddają kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ja się nasłuchałem, że KME nie rekomenduje swojej instalacji do 1.3, najlepiej abym zdemontował a tu masz: pracuje poprawnie, nie gaśnie, jedyne co miałem to klejenie wtrysków przy pierwszym przełączeniu (jeździłem zimą naprawdę krótkie odcinki), ale zrobiło się cieplej, wtryski oczyściły, w między czasie zmieniłem pracę i jeżdżę 2,5x dłuższe odcinki do pracy i jest już dobrze. Pali więcej benzyny niż Maestro, ale w trasie jest przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniewa - ale mogłeś zostawić napisane do tej pory posty. Każdy użytkownik  wyciągnąłby, sam sobie wnioski na temat naszego wieloletniego forumowicza. 

Może uchroniłbyś przed popełnieniem błędu, taki jak kolega @kinno19.Zaufał i dostał po doopie.

Edytowane przez sylwekdm
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
9 godzin temu, kinno19 napisał:

Polecam

Policz ile czasu, pieniędzy i nerwów poświęciłeś, żebyś teraz polecał to co od początku powinno byč dobrze zrobione.

Rabat na wymianę filtów dostaleś za promocję? Bo z tego co pamiętam z usuniętych wątków, to Czakram i ich naganiacz Witman ostro się na Ciebie wypieli i pozostawili z problemem.

9 godzin temu, kinno19 napisał:

Spalanie PB 0,4-0,6l i to nawet w zimie

Przecież zimy jeszcze nie było 🤣.

Poza tym takie bajki nie tutaj.

 

W dniu 16.04.2023 o 21:13, kinno19 napisał:

3 reklamacja, 3 mapy i auto gasnie przy jezdzie typowo parkingowej badz po miescie: korek, szukanie miejsca parkingowego

Prosiłem Piotra, aby mi pomogl ze podajde, odsyla gdzie instalowale, ci łączą sie z nimi, teraz wgrali jeszcze raz najnowsza mape.

I jest lepiej, auto chodzi jak torpeda (wczesniej było mulne do 2500 obrotó) ale dalej gaśnie.

Lepiej napisz jak zmusiłeś Piotra, aby coś zrobili w Twoim aucie, będzie rada dla potomnych jak sobie radzić z wrzutami BRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2023 o 21:13, kinno19 napisał:

Prosiłem Piotra, aby mi pomogl ze podajde, odsyla gdzie instalowale, ci łączą sie z nimi, teraz wgrali jeszcze raz najnowsza mape.

Tego Piotra - dyr.tech Czakramu. Paciorka Witmana który nie pamięta, że z Tobą rozmawiaj i jak go sam określiłes naganiacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Krzychu zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!