Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

jakie świece żarowe do 1.5 dci 110km silnik k9k846


szczepan520

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jestem po wymianie świec. Dziś rano odpaliła bez problemów. Silnik nie kulał ale zastanawia mnie że długo kreci na oko 3 obroty walu korbowego co zauważyłem to silnik chodził ciszej dymek był jak by to powiedzieć jak para wydychana przez człowieka efekt są na plus. Jeszcze kwestia rozwiązania tych bąbelków pomiędzy filtrem paliwa a pompa wtryskowa na próbę podepnę bezpośrednio pod pompę omijając filtr zobaczymy czy da do jakieś efekty no i przepławka nie daje mi spokoju od clio 3 ?. Spróbuje nagrać filmik z odpalania rano bo może ja mam jakąś jazdę i czepiam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dci na siemensie też rano pali tak jakby na 3 obroty wału a później juz normalnie. Zawsze tak miała. Czy tak ma mieć nie wiem ;D.  Znajomemu ten sam silnik też pali tak samo. Co do przepływki z clio już wie wypowiadałem. Sprawdź na catcar co masz mieć i sprawdź co masz założone. Jak numery grają to nie ma tematu. Co do bąbli to polecam filtr paliwa mann. Na filtronie maiłem dużo bąbli. Dodatkowo nakładam delikatnie smaru na złączki w celu uszczelniania połączenia. Nowe węze kosztują krocie a dobór oringów jest ciężki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chłopki jak na razie autko ładnie odpala ale drażni mnie ta przepływka. Na catcar nie mogę jej zlokalizować zastanawia mnie czy to nie jest czasem od clio3 tak jest bynajmniej markerem napisane ale czy młodsze clio nie miały 115km ?? 

przeplywka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczna przepływka jest zastosowana w silniku Megane/Scenic III o mocy 110 KM. Jest wszystko OK. To jest zdjęcie mojego przepływomierza tylko ma inny kolejny numer fabryczny.1427628127_przepywomierz.thumb.jpg.dc33d1184c17b2420119d5ee71dd056f.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam panowie dziś po podłączeniu pod kompa wywalił mi dziwny błąd i za chiny nie mogę znaleźć co to za kod usterki żadnych innych błędów tylko ten nie mam nikogo w pobliżu z oprogramowaniem pod renówki i jeszcze inne pytanie jakim softem pod elm mogę sprawdzić korekty wtrysków bo delphi pokazuje mi korekty ale o jakich parametrach to kij wie mg/suw?? sprawdzane na ciepłym silniku temperatura około 80-85 stopni na wolnych obrotach

 

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6 :!: 

Przerwij czasem ten słowotok odpowiednim znakiem przestankowym. Zacznij nowe zdanie z wielkiej litery.  - Prezes

20221022_181905.jpg  20221024_165144.jpg 20221024_165151.jpg

 

20221024_165159.jpg  20221024_165207.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!