Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktualizacja TomTom 2022.06 - R-Link 2


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Wydra1 napisał:

sposób te mapy się wgrywają

Mapy podmieniają się w pamięci wewnętrznej.

 

2 godziny temu, babus napisał:

Instalujesz na smartfona AndroidAuto i Używasz Google maps lub Janosika. 

Też jestem tego zdania. Ale jak jest to dlaczego nie skorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś testowałem obie wersje na raz: Google i rlinka. Zgadnijcie która lepiej prowadzi. Google prowadzi takimi zadupiami że głowa boli. Wymyślą skróty których nikt nie potrzebuje. Wracałem z Węgier omijając drogi płatne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, szwagier24a napisał:

Zgadnijcie która lepiej prowadzi. Google prowadzi takimi zadupiami że głowa boli

To fakt,ale ma tą przewagę,że pokazuje natężenie ruchu,więc do miasta w moim przypadku naprawdę się sprawdza.

W trasie do tej pory był tom tom z dożywotnią aktualizacją (za free) a teraz nie widzę potrzeby by nie używać map z rlinka bo są naprawdę dobre.

22 minuty temu, sylwekdm napisał:

Potestuj z Waze, Sygic czy Yanosikiem.

Miałem Sygic i to co mi się podobało to szata graficzna.

Jako mapa w "zapasie" całkiem fajna.

23 minuty temu, sylwekdm napisał:

R-Link to zwykły TomTom.

Dlatego jest dobry 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam parkiet pytaniem mam Megane 4. R link 2 . I na allegro są mapy co gość wysyła link do pobrania i wszucam na pendrive i instaluje. Jest szansa na znalezienie tego za free . Może ktoś ma link i podeślij mi. Z góry dziękuje 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, 

 

Czy skrypt dla poniższej wersji:

Wersja oprogramowania: 3.3.16.981

Wersja oprogramowania startowego: 4992

 

Będzie dokładnie taki sam jak dla:

3.3.16.986 ( wersja oprogramowania 5327 )?

 

Mowa tutaj o mniejszym ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podzielę się wiedzą, którą udało mi się dzisiaj nabyć 🤣

Byłem w ASO, zaktualizowałem Rlinka z 3.3.3 do 7.x.x. (niestety musiałem zabulić za update 260zł i robili to na moją odpowiedzialność, ASO nie bierze odpowiedzialności za ewentualne komplikacje i wysypany system co podobno często się dzieje i nie da się cofnąć aktualizacji), później zaktualizowałem do v8.x.x. (w sumie przez pomyłkę, bo pobrałem zły update). Z v8.x.x. upgrade do v9.x.x. i pojawił się problem z mapami, a dokładniej z jakimś dziwnym komunikatem „nawigacja poza zakresem mapy”. Widziałem, że ktoś tu na forum też o tym pisał, a inny użytkownik podlinkował francuskie forum (trzeba się rejestrować, znalazłem jeszcze dwa inne - też wymagana rejestracja z jakimiś chorymi wymaganiami do akceptacji). Koniec końców udało mi się przypadkiem znaleźć jakieś ruskie forum, na którym jest kopalnia wiedzy i linków. Także gdyby ktoś również miał problem z komunikatem „nawigacja poza zakresem mapy” to mi pomógł ten update (wystarczy wrzucić na pendrive w folderze R-LINK)

A tutaj link do całego tematu z forum 🤪 https://www.club-renault.ru/forum/topic/83495-neoficialnye-dorabotki-i-modifikacii-sistemy-r-link-2/?do=findComment&comment=2315213 

 

  • Like 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2023 o 09:53, sylwekdm napisał:

Dzień dobry. Też posiadam kadjara z 2017 roku z tą samą wersją oprogramowania 2.2.19.300, wersja oprogramowania startowego 4992. Pobrałem ten skrypt i wypakowałem z zipa i plik ma tylko 209 mb. Nie wiem czy tak ma być bo jak wgrałem do folderu r-link to system w samochodzie nic nie widzi. Proszę o pomoc bo jestem zielony a kadjara mam od miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dan772 napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

Spróbuj najpierw świeżo sformatowanego pendrive z fat32 wpiąć do auta, dopiero później wrzucić aktualizację do folderu R-LINK (same pliki, bez folderów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Damiannn888 napisał:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

Ale czy ten skrypt co ściągnąłem nie jest za mały bo ma tylko 290 mb. Ludzie tu piszą że pełna wersja ma 7 GB a okrojona 4 GB? Po rozpakowaniu mam tylko jeden plik o nazwie mm2014_upgate.lgu

Edytowane przez aniewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!