Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

I projekt w Polsce Renault Megane 3.0 V6 jak


dawiddsp

Rekomendowane odpowiedzi

dawiddsp, człowieczku poprostu ściemniasz chyba i tyle... bajkopisarz jesteś bo jakbyś chciał nam udowodnić istnienie i moc swojego potwora to byś jakieś foto umieścił... a tak, może i silnik włożyłeś ale pewnie sa problemy i to nie jeździ jak powinno, bo motor cięzki i auto muł... więc żegnamy i obyśmy się nie spotkali na żadnym zlocie... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie lepiej jezdzic takim lupem ktorego jestes wlascicielem i zadna d*pa nawet naniego n ei zwroci uwagi jedynie pies go moze olac <piwko>

 

[ Dodano: 2009-04-10, 21:48 ]

Hehe bez obrazy ale taka prawda kolego Ciesze sie ze za 13dni bedzie po tym temacie bo z takimi ludzmi to nie moge dosc do ladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kbarann, jest takie przysłowie:

"Nie próbuj kłócić się z głupszym bo i tak przegrasz. Głupszy najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem." <piwko>

 

Auto będzie świetnie promować Wjejski tjunink w Polskim wykonaniu. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie wiejski tuning góra 1.4 1.6 po 100koni do wszystkich he jeszcze stajnie trzeba <piwko>

 

[ Dodano: 2009-04-10, 23:14 ]

ni oczywiscie kolegi diselka trzeba dorzucic do kupki:)

 

bo z mojej stajni wyjezdzaja nie wiejskie tuningi kolego tylko samochody ktorymi chce sie jezdzic z przyjemnoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawiddsp, jak dla mnie jesteś prymitywnym człowiekiem ze wsi, ja robiłem też swap i też się tym chwaliłem i nie znam nikogo kto tego nie robi... jakby ci wsio chodziło to byś pokazał foty i jakiś filmik a ty nic... nawet dla świętego powodu oraz pokazanie wszystkim niedowiarkom że autentycznie to istnieje i naprawdę chodzi to auto zajebiście... ciekawe po co robiłes więc taką przeróbkę... dla siebie (masz więc kompleks jak dla mnie - brak ci może mocy w nocy z kobitą więc nawkładałeś w auto) bo napewno nie po to żebyś się chwalić...

odpowiedz mi tylko na jedno pytanie ??

To po co chwaliłes się autem jak nie chcesz go pokazać ?

 

[ Dodano: 2009-04-10, 23:21 ]

dawiddsp,ze stajni to może i wyjeżdża ale to twoje auto ciągnięte przez 250 KONI <piwko> :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z mojej stajni wyjezdzaja nie wiejskie tuningi kolego tylko samochody ktorymi chce sie jezdzic z przyjemnoscia
sorry,że sie wtrącę ale właśnie takie auta wyjeżdzają od Ciebie kolego.

Jaka przyjemność z jazdy autem zrobionym w stodole,w prymitywnych warunkach,z nieprzystosowanymi do niego hamulcami,zawieszeniem.

Widzę,że kolega czerpał wzory z Monster Garage tylko brakuje mu ich wiedzy i fachowości.Ja bym sie bał do takiego auta wsiadać :roll:

Gdybym chciał sie karnąć jakąś furą po ktorej podskoczyła by mi andrenalina to bym wsiadl do M5 a nie do takiego padła Twojej konstrukcji.

Widzisz kolego-plujesz na wszystkich naokoło i zaczyna to sie obracac przeciwko Tobie.Narobiłeś sobie naprawde tutaj przyjaciól :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawiddsp, ja tylko chciałby przytoczyć jeden z twoich postów że na 14" felgach żeś to sprawdzał.... Ś C I E M A .... jak zołożyłeś większe tarcze to się mogę o skrzynkę wódki założyć że nie dało rady włożyć 14"... ale spec od swap wie lepiej... nie miej żalu nie mówię że się nie znasz, tylko czasami pisz prawdę, bo i tak wyjdzie ona na jaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!