Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

I projekt w Polsce Renault Megane 3.0 V6 jak


dawiddsp

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw wiadomosc do Przama nie bede nic instaloac pisze szybko bo mam mnustwo pracy nawet przy niedzieli.

 

Ja jeszcze raz poproszę o pisanie po POLSKU. :!:

Skoro innym userom to przeszkadza to i mnie też.

Skoro jesteś zbyt leniwy, aby zainstalować inną przeglądarkę ze sprawdzaniem pisowni, to już pewnie jakiś edytor tekstu masz tam zainstalowany - potem tylko kopiuj/wklej i zrobione.

Czas widzę znajdziesz, skoro tracisz go na niezbyt tu potrzebną polemikę i utarczki słowne całkiem nie związane czasami z tematem.

Sory ale jeżeli robisz tak jak piszesz - czyli szybko i na odwal się, to ja nie mam pytań :) - bez obrazy ale uważam, że jak coś się już robi to dobrze - lub przynajmniej się stara aby było dobrze.

 

Podziwiam projekt i zapał :)

Szanuję ludzi, którzy potrafią coś zrobić samemu, własnymi rękoma.

Podoba mi się ten projekt i uznam za ciekawy, jednak takie lampy typu lexus to wieś tuning i nic mnie nie odwiedzie od tego stwierdzenia. Znacznie ładniej wyglądają oryginalne. Może kiedyś będzie mi dane zobaczyć to cudo jak będzie ukończone i live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamy sa takie a nie inne bo sa wnich zamontowane 2 zarowki xenon

Sory ale jeżeli robisz tak jak piszesz - czyli szybko i na odwal się, to ja nie mam pytań - bez obrazy ale uważam, że jak coś się już robi to dobrze - lub przynajmniej się stara aby było dob
wiesz na brak klientow nie nazekam wiec to samo mowi za siebie nie podoba sie zal komus nic na to nie poradze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie temat jest w ogóle niepotrzebny. Na wstępie chcę zaznaczyć, że dodaję go do tematów ignorowanych, gdyż nie odpowiada mi styl autora tego tematu - jego podchodzenie do ludzi tutaj, do pisania bez ortografii, interpunkcji, jakiegokolwiek składu, czy ładu.

 

Moje odczucia co do samej idei tego projektu:

1. NIGDY w życiu nie zleciłbym takiej roboty komuś, kto nie może wystawić żadnej gwarancji, żadnego certyfikatu, niczego. Wybaczcie, ale wierzyć na "ładne oczy" nie zamierzam.

2. Wpisy typu "tak sprawdzałem samochody i chodziło", czy "he a co mnie to obchodzi" lub "nie sprawdzałem, nie mam sprzętu do tego" świadczą dla mnie o braku profesjonalizmu. Jeżeli ktoś nie potrafi poprzeć swojej tezy prawdziwymi danymi, wykresami, zdjęciami, to sorry, ale nie mamy o czym gadać.

3. Sama idea swapu jest dla mnie idiotyczna (tak, pojedźcie po mnie teraz) - chcę mocniejsze auto to zbieram na nie kasę i kupuję, a nie zmieniam całkowicie auto i potem się dziwię że na pierwszym lepszym zakręcie się wywalę, bo auto źle zrobione.

 

Jest to moja I i ostatnia wypowiedź w tym temacie, nie odpisujcie mi, bo nawet tego nie przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CareK,

Ale jakże dobra odpowiedź - wielu ludzi jak widzisz/ czytasz, też tak uważa.

Każde zdanie się liczy i nikt nie powinien po tobie jeździć :)

Uważam to za dorosłe podejście do sprawy i życia swojego i innych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę mocniejsze auto to zbieram na nie kasę i kupuję, a nie zmieniam całkowicie auto i potem się dziwię że na pierwszym lepszym zakręcie się wywalę, bo auto źle zrobione.
auto to nie rower.

 

[ Dodano: 2008-08-31, 16:06 ]

he ludzie wykasujdzie lepiej ten dzial tuning w tym forum o chyba niewiecie co to znaczy narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie wykasujdzie lepiej ten dzial tuning w tym forum o chyba niewiecie co to znaczy

tuning to, najprościej rzecz ujmując, dostosowanie przedmiotu do swoich potrzeb. nie ma jednej formy, jednego przepisu. dla kogoś może to być tylko mechanika, dla kogoś innego tylko optyka. jest to bardzo obszerne słowo i dobrze jest o tym pamiętać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!