Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

I projekt w Polsce Renault Megane 3.0 V6 jak


dawiddsp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

pewnie nic, bardzo jestem ciekaw tego projektu, sam robiłem swap może nie w renault i roboty nie jest dużo, jak się wiem co i jak... a może kolega przyjedzie autem na jakis zlocik aby większa grupa mogła ocenić ten projekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Nazywam sie Łukasz i jestem tu od mojego kolegi Dawida. Niestety nie może on więcej nic napisać o projekcie gdyż chyba został zablokowany. Mogę powiedzieć tylko jedno - Megi 3.0 v6 jest - i jest piękna i baaaaardzo szybka :mrgreen:. Moja za niedługo też będzie wymiatać bo zostawiłem Dawidowi swoje autko do przeróbki - jak tylko będzię skończone zamieszczę wszystko. Pozdrawiam niedowiarków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

 

A co do samochodu mysle ze nanajblizszym zlocie zobaczycie wszyscy jak to wyglada:)

A no i powstaje nowy potwor u waszego kolegi z forum Chestera 200KM megana coupe z piekielnym silnikiem z mojej stajni :mrgreen::) tez zobaczycie na zlocie

 

Linki do aukcji itp. - Dział Giełda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mogę zapytać dlaczego?

jakiekolwiek uzasadnienie będzie uznane, choć przyznam, że niechętnie będę usuwał temat.

 

jest bardzo wiele osób szczerze zainteresowanych dalszym ciągiem tej historii, w tym i ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!