Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

I projekt w Polsce Renault Megane 3.0 V6 jak


dawiddsp

Rekomendowane odpowiedzi

kurde jedziecie po chłopaku jak po nie wiem kim...

dawiddsp - respect za ten projekt :) na koniec załóż 14", seryjne zderzaki i kuś dresów w betach :) taki typowy cichacz :)

 

A ja myslałem żeby do bagażnika wsadzić sobie V10TDI od Touarega :P pod maskę by raczej nie wszedł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę troche na tym forum i przykro mi czytać ten wątek, bo zawiści i złośliwości w nim tyle co w Kaczyńskich obu wziętych razem.

dawiddsp, szacunek za prace włożoną w ten projekt :) - większości uwag w tym temacie sprostałby chyba tylko Foose! - aczkolwiek w trakcie pracy nie widziałem żeby udało mu się utrzymać porządek w bądź co bądź PROFESJONALNYM warsztacie.

 

Czekam na fotki wnętrza bo ta skóra w dwóch kolorach przebijająca się na niektórych fotkach robi extra wrażenie.

 

PS. Ciekawy jestem czy kiedy Barry White robił GANGREEN'a zastanawiał się czy taki tuning i ta moc jest do "opanowania" :) - tego nie robi sie po to żeby takim autem jeździć z dzieckiem po zakupy - jak już ktoś trafnie zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piok, ma racje, też oglądam Foos`a i Barrego i oni też mają kłopoty, które często rozwiązują domowymi sposobami, a przecież finansowo to zupełnie inna klasa :) dawiddsp, rób swój projekt, chwal się postępami i pytaj w razie wątpliwości, a krytykę puszczaj mimo uszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie widze normalnych uzytkowników form. [nie przeginaj]I ludzi ktorzy nie zazdroszcza ze ktos ma a ja nie :) Nio ale niekazdy urodzil sie poto zeby jezdzic Renault Megane 3.0 V6 I tu musze rozczarowac polowe spoleczenstwa na forum ktore pisalo posty ze nie umie pisac itd ect

To nie jest auto dla kazdego. Projek powstal po to zeby miec samochod ktorego nigdy nikt dotad nie mial i raczej nie bedzie miec.Co do wygladu nie obchodzi mnie wasze zdanie bo to ja jezdze tym autem i to mi ono ma sie podobac a nie wam. Chodz jak sysze ze lampy lexusy to wiejski tuning to naprawde smiac mi sie zwas chce :) :P :) Tak do waszych info to sa jedyne lampy z ktorymi super wspolgra xenon :-> i jakos calos sie prezentuje. Dla mnie jakies tam naklejki brewki z wlokna czy alusy t nei tuning to sa rzeczy ktore mozna od tak sobie wlozyc do auta.

PS. Ciekawy jestem czy kiedy Barry White robił GANGREEN'a zastanawiał się czy taki tuning i ta moc jest do "opanowania" - tego nie robi sie po to żeby takim autem jeździć z dzieckiem po zakupy - jak już ktoś trafnie zauważył
podsumuje to tak narazie mam 22lat nie mam dzieci nawet zony :) wiec napewno nie bede nim jezdzic na zakupy/

Co do wnetrza pojawia sie foty

moge napomknac ze skora szyta w krakowie fotele boczki (kokpit w planach) koszy 3tys

oprucz tego zamontowane radio z LCD 7' plus lcd 10" na suficie do tego 2 odtwarzacze dvd tuba infinity wzmacniacze tez tej firmy

Zrobie panowie wszytkiego zdjecia i wrzuce na forum tylko dajcie troszeczke czasu bo narazie tego czasu brak:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawiddsp, to że masz mało czasu to już chyba wszyscy zauważyli, szczególnie na początku gdy pisałeś że w niedzielę masz dużo pracy a siedziałeś cały dzień na forum i odpisywałeś na każdy post.

To co napisze dalej to nie jest żaden atak na Twoją osobę ani projekt, napisze co myślę :)

Nie powinieneś się burzyć że są zastrzeżenia co do Twojej pisowni bo trudno się czyta takie posty.

Masz rację pisząc że nie każdy urodził się żeby jeździć M 3.0 V6, bo np ja osobiście nie chciałbym tym jeździć mimo że taka moc robi wrażenie w takim aucie.

Mój samochód też nie jest dla każdego, bo jest tylko dla mnie i dla tych, którym czasami pozwolę wsiąść :)

Nie wiem czy zapoznałeś się z autami innych użytkowników tego forum, każdy pisze co chce o wyglądzie, że to jest ok, to jest "wjejski tjunink" ale jeszcze nie widziałem żeby ktoś się obraził. Twój projekt jak sam napisałeś jest pierwszy w Polsce i trzeba było być przygotowanym na każde opinie - negatywne i pozytywne. Jeśli alusów nie uważasz za tuning to po co ściągałeś je specjalnie ze stanów na takim wielkim kapciu? Te felgi są dla mnie jedynym plusem z zewnątrz tego samochodu no i przedni zderzak też wygląda w miarę ok ale o gustach się nie dyskutuje.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w pracach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nowe fotki można ? czy sie nic nie zmieniło od początku ? Osobiście wyrzucił bym te tylne światła i maske wieś tuning i zamienił na oryginały. Najlepiej mieć cichociemne autko. Zmieści sie w 7 sek. do setki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotkek narazie brak bo zajolem sie montowaniem climatronika

Co do maski to zostaje ta srebrna bedzie pomalowana na 2 kolory czarny i bordo taki jak kolor auta

A co do swiatel tez zostaja bo swietnie wspolpracuja z xenonami

Co do przyspieszenia to auto zamyka sie w 5.4s do 100km/h

 

[ Dodano: 2008-09-09, 22:55 ]

http://pl.youtube.com/watch?v=3p52QAZrb4c

narazie tak to chodzi na polerowanych kolektorach i splanowanej glowicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dawiddsp, gratuluję! Nie rozumiem niektórych tutaj wypowiedzi, ale dla mnie w tym wszystkim najpiękniejsze jest to, że Dawid robi to w zwykłym garażu, własnymi rękoma i udało mu się to! Super projekt, jeszcze raz gratuluję i życze powodzenia w dalszych pracach!!!

<ok> :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam ardzo malo czasu ale jesli ktos nadal jest zainteresowany tematem to nastepny film

1/3 mozliwosci samochodu

http://pl.youtube.com/watch?v=0u4HlzQKV0M

teraz aktualnei tworze lampy do tylu w technologi led jak ktos zainteresowany prosze o kontakt <ok>:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!