Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana małego wyświetlacza na 7cali - Megane IV


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałbym zapytać czy wymieniał ktoś wyświetlacz radia z tego małego na 7cali? Czy trzeba wymieniać coś jeszcze oprócz wyświetlacza? Nie zależy mi na internecie i nawigacji, generalnie zależy mi na wyglądzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszukałem wszystkie te tematy i wszędzie jest wymiana dotykowego wyświetlacza 7" na 8,7" bodajże i tam można to zrobić bez większej ingerencji tak mi się wydaje. Ale nikt nie opisał tego jak to jest z małym wyświetlaczem na ten 7". Ewentualnie jak ktoś pytał to temat urywa się na tym że ktoś odpowiedział że się da i tyle żadnych konkretów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "ten mały" to jest czarno biały wyświetlacz czy 5 calowy? Bo kolorowe były też w dwóch rozmiarach. 

Jeżeli z czarno białego to chyba ktoś robił ale to raczej sporo grzebania. Ja też myślałem żeby wymienić bo mam wersję Life ale olałem temat bo i tak wszystko mam w komórce a wydawanie setek czy tysięcy aby powielić ekran komórki na ekranie poniżej jest bez sensu. Mam wygodny uchwyt który mam postawiony na blacie, telefon w poziomie i mam wszystko czego mi trzeba. 

Są też takie cudaki

link

 

A uchwyt mam taki

Link

Edytowane przez Pepone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, AdrianMegane napisał(a):

z klimą automatyczna dwustrefowa

Tamtych nie znam. Ten sinosmart który podesłałem też jest do dwustrefowej.

Więc radziłbym montować to co jest już sprawdzone u nas na forum i działa oraz będziesz miał wsparcie tych którzy już montowali.

Plusem jest to, że dodaje "automat" do manuala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian, a masz dwustrefową automatyczną? To chętnie spróbuję Twojego "starego" modulu jak już podmienisz. Może z mojego MAN zrobi się AUTO dwustrefowa :-) ? Tą informację o tym, że na sinosmart klima MAN staje się AUTO traktuję z rezerwą. 

Na zwykłej MAN też można ustawić tak, żeby zamiast kosteczek wyświetlały się liczby tzn. Min, 19, 20, 21, 22, 23, Max. Czyli rzec by można, że klima MAN w MIV zawsze jest taka pseudo automatyczna ale z dokładnością do 1 stopnia i bez czujnika temperatury wewnętrznej. Takie są wyniki mojego dochodzenia. 

Zaletą sinosmarta jest, że nie musisz wymieniać "radia" które jest za panelem a jedynie podmieniasz wyświetlacz. Migracja na częściach Renault wymaga wymiany "radia" a i opinie o renolinku są różne. Jak dla mnie, firma samochodowa rozwijająca swój "system operacyjny" to jakaś pomyłka w dzisiejszych czasach. Przecież nawet Microsoft poległ na systemie operacyjnym do urządzeń mobilnych.

Edytowane przez Pepone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Prezes zmienił(a) tytuł na Wymiana małego wyświetlacza na 7cali - Megane IV
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!