Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

thomaskce, Ty zlozyles zamowienie ? Twojego nicka nie ma liscie. Jesli zlozyles zamowienie podajac inny nick, to Twoja wplata zostanie odeslana po rozliczeniu pierwszej tury. Lista z zamowieniami byla wywieszona przez 2 tygodnia, zeby zweryfikowac wpisy i wplaty, nie zglaszales zadnych uwag.

Dodano

Sprawdzilem baze zamowien i wplat, nigdzie nie ma Twojego nicku. No mam, podales nick Suchy. Jesli nie jest jeszcze za pozno to dostaniesz naklejke, jesli nicpon juz je zrobil to przeleje Ci wplacona kwote. Ale tyle razy prosilem o kontakt...

 

 

no a co to za roznica, kasa wplnela i nick wybralem wiec dlaczego nie moge dostac naklejki? a nie odzywalem sie bo nie czesto wchodze na forum, a czy naklejka wogole zostala wycieta ? jesli nie to nie chce zwrotu kasy tylko naklejki :-D nick suchy i tak jak pisalem w moim zamowieniu.

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to by bylo dziwne jakby kilka osob mialo taki sam nick na aucie... poza tym jesli Ty sobie zazyczysz nick suchy to co ma powiedziec ten user:

 

http://megane.ruzam.pl/profile.php?mode=vi...file&u=1670

 

?????

 

kazdy ma swoj niepowtarzalny nick na forum i taki powinien miec na aucie. takie sa warunki, jesli to Ci sie nie podoba dostaniesz zwrot pieniedzy. a co do niewchodzenia na forum... jak sie wplaca na cos pieniadze to sie potem tego pilnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze nie moze byc kolorowo :evil:

 

w niedziele nie zdązylem wyciąc wszystkich naklejek wiec mama w poniedzialek wyciela reszte i wyslala mi pocztą priorytetem a wiecie jak dziala poczta polska dalej czekam na naklejki bo do tej pory nie doszły :evil: jeszcze beszczelna baba na poczcie zaczeła sie na mnie wydzierac dlaczego mam do nich piepszone pretensje :!::!: wiec mama nadzieje ze jutro wreszcie dojda do mnie i wam je wysle i bedziemy wszyscy zadowoleni.

 

sorry panowie ale to naprawde nie moja wina tez juz chce miec to za soba tak jak wy :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja! Nicpon rób swoje i nieprzejmuj sie szczegółami ! i tak masz wielkie pięć za poświecenie.

Kazdy pewnie zaciera rączki ze szczescia i nie umie sie doczekac ale jesteśmy wytrwali ! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thomaskce, otrzymasz naklejki z wlasciwym nickiem czyli thomaskce. I twoja naklejka jest juz wycieta. Takie sa zasady, nick nie moze byc inny niz ten uzywany forum. Bylo to mowione wiele razy i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicpon: kurde, ja i tak jestem pod wrazeniem szybkosci, to jednak cholera nie sa 4 naklejki tylko troche wiecej... Moze po prostu przywyklem ze nie bylo Easy'ego i to lezalo w martwym punkcie a teraz nagle w tydzien juz zalatwione! Wielki pozytyw - jestes pretendentem do otrzymania flaszki cos mi sie wydaje :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nicpoń to jest gość przynajmniej informuje nas postępem w pracach na naklejkami nie to co poprzedni wykonawca..... (brak nazwy usera w pamięci).... popieram z tą flaszką oranżady malinowej a osobiście nicpoń wielkie THANKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!