Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spalanie w Waszych limuzynach :)


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie taka sama masakra koło 10/100, a przed sniegami miałem koło 8/100, jazda pół poza i pół po mieście. Za to autko mi żwawiej śmiga bo wyczyściłem czujnik położenia wału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy kto jaka ma noge - powiem szczerze ja nie narzekam - caly czas krotkie odcinki i caly czas mi się spieszy :oops: w lato jak go oszczedzam pali mi kolo 8 a na trasie z klima 6,5 i uwazam ze jest luz. Czyms te konie trzeba karmic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pali różnie, ostatnio mnie zaskoczył bo spalił aż 9,35l w mieście. Także sporo zważając na fakt, że normalnie w zimie pali mi w mieście na poziomie 8-8,9l, ale nigdy nie przekracza 9l. Także ostatnio coś nie halo, może za małe odcinki robię ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że spalanie wróci do normy jak drogi będą czarne i będzie mniej wilgoci, bo klima też pracuje prawie non stop. Normalnie spalanie mam podobne do Athlon64x4.

 

Wróciłem dzisiaj z trasy 600km i spalanie też wróciło do normy 6,7/100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Geniculata

Moja brykan po przejechaniu równe 100km spaliła 10,85litra a w trasie na odcinku 130km to wychlała 13litrów. Oczywiście mowa o gaziwe

Jak to oceniacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie robię średnio 50 km i powiem wam, że średnia z komputera wychodzi średnio między 7 a 7,5 l/100km przy jeździe ok 100km/h. Latem w trasie na 1000 km średnia wyszła 5,8l/100km nie ma rewelacji, ale nie jest źle (tak mi się wydaje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ry,Twoje autko ma spalanie jak diesel
, może masz rację, ale jazda aż na takiego luzaka troszkę mnie denerwuje. Powiem Ci, że potrafię przejechać połowę zbiornika ze średnim spalanie 6 - 6,5 l/100km ale potem nie daję rady i ... po wciśnięciu gazu obcina paliwo a jak średnia wzrasta. Za kawalera to była radocha ale teraz przy jednej "wypłatce" wszystko idzie zmienić :oops: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mieście (Warszawa) 7,2 - czyli podręcznikowo

na trasie - 4,7 jadac spokojnie

 

nigdy po mieście nie spalił więcej niż 7,8 nawet jeśli był jeżdzony na krótkich trasach i w korkach albo hardcorowo katowany, cos mi sie zdaje że jak 1,9 dci pali wiecej niż 8 to cos jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Auto przejechało 175 tys.) Na trasie Rzeszów-Katowice i z powrotem (autostrada momentami do 190 km/h) - średnie spalanie wg komputera 5,3 l/100 km

Miasto: średnie spalanie wg komputera 8,1 l/100 km przed wymianą oleju (po 30 tys)

7,8 po wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem trase Świdnica-Legionowo-Grodzisk Maz.-Świdnica i spalanie wyszło mi 5,7 l/100km. Jestem bardzo kontent z takiego wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!