Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj akurat jadę po centrum, przede mną wlecze się jakiś turysta z Olkusza, jadę sobie spokojnie, bo widzę, że szuka jakiegoś adresu, a za mną jakiś poj… b chce mi wjechać do d, jak turysta zjechał to mnie wyprzedza i zajeżdża drogę, normalnie furiat, dobrze, że w tym kraju nie wolno posiadać broni :bash:.

Edytowane przez tomgrandtour
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mnie dziś dobił koleś jadący skodą na DK17.

Ale od początku:

Jadą normalnie auta w kolumnie, tak marszowo , koło 100km/h.

Z przeciwka też spory ruch, ciężko wyprzedzać, a i tak nie ma po co bo wszyscy równo jadą.

A tu widzę w lusterku , że gdzieś za mną coś błyska światłami - rzeczona skoda.

No i jak tak błyska to poszczególni kierowcy zjeżdżają "do rowu" co by gościa przepuścić , a ten Lord Koks każde auto wyprzedza przez pół minuty , bo jedzie raptem 5 km/h szybciej niż cała kolumna.

Może to poseł jakiś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POGODA!!! Znowu ściana pionowej wody i błyskawice od strony Czech.. A koniec tego dziadostwa gdzieś w północnej Austrii, Słowacji i na Węgrzech.

thumb_hosting_zdjec_1468366277__przechwytywanie.png

Dopiero co wieczorem była burza, a przedtem wcześnie rano przyszła z nad Opolszczyzny.

Kiedy wreszcie się to [Cenzura] "lato" skończy???

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że nie można posiadać broni, ponieważ wczoraj zastrzeliłbym przynajmniej 30 osób.

Wczoraj stałem jako pierwszy na skrzyżowaniu przed światłami aby przejechać przez AL. Witosa/róg ul. Idzikowskiego w Warszawie, która po nocnych ulewach była zalana. Auta przede mną stały i jak ruszyły o 2-3 metry to kolejne wjeżdżały na skrzyżowanie blokując je, czyli klasyka w Cebulandzie można powiedzieć. Stałem na tym feralnym skrzyżowaniu 6 zmian świateł ok 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzają ostatnio kierowcy polskich TIR-ów jeżdżący po autostradach w Niemczech.

Ostatnio byłem uczestnikiem wielu korków- traffic-ów na autostradach A4 i A5 , które są na terenie starego RFN-u, są to autostrady dwupasmowe.

W miejscach gdzie zaczynają się lekkie górki pojawiają się błyskawicznie spowolnienia ruchu , które jak zauważyłem generują polskie TIRy, które podjeżdżają pod wzniesienia z prędkością ~70 km/h.

Oczywiście blokując cały pas ruchu za sobą. I to czasami na kilka kilometrów. :(

Co ciekawe, zjawisko to dotyczy tylko polskich ciężarówek, nie widziałem aby TIRy na niemieckich numerach tak sapały.

Nie wiem, czy te ciągniki to już ledwo ciągną, czy po prostu kierowcy zbierają paliwo na "oszczędności".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat, który nie umie znaleźć przyczyn awarii w aucie. Po wymianie rozrządu, sprzęgła i zawieszenia silnika auto jeździ gorzej niż przed wymianą. Poduszki silnika chyba zabetonowali przed włożeniem - takie są sztywne. Ściągając wahacz sklepali go młotkiem, zamiast użyć ściągacza. Druciarze i tyle. Powoli doprowadzam ich bałagan do porządku. Nie polecam warsztatu TEMA w Gorzowie Wielkopolskim. Z kolei przy okazji wymiany opon trafiłem na warsztat, który twierdzi, że każda nowa opona ma bicie promieniowe (znaczne). To jakim cudem Dębica Navigator 2 idzie jak po sznurku, a Zeetec skacze jakby był kwadratowy. Nie reklamuję żadnej marki, tylko potwierdzam, że chińszczyzna się tylko do taczki nadaje. Przez wzgląd na stare czasy nie wymienię nazwy "speców".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mnie to dziś wkurzył producent sałatek , firma DEGA.

W głównej nazwie produktu zachwalają składnik, który znajduje się na 3 ( 10%) i 4 ( 1,6% !!!) pozycji w składnikach.

Tak na prawdę sałatka powinna nazywać się ryżowo ( 28%) - majonezowa ( 30%) .

a jadąc po bandzie, to producent mógłby ją nazwać sałatką z : E202, E211 , E250, E262, E508, E450, E451, E452, E621 z regulatorem kwasowości , kwasem cytrynowym , kwasem mlekowym , kwasem askorbinowym , kwasem jabłkowym, kwasem winowym, , cytrynianen sodu, dekstrozą guma guar, gumą ksantanową, i karagenem.

A dodatkowo mogła by być o smaku karotenu, bo taki barwnik tez miała dołożony. To tez była by fajna nazwa handlowa.

post-195-0-65738400-1472403492_thumb.jpg

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Klapa od szamba firmowego-podczas dzisiejszej kontroli pękła podczas opuszczania i dostojnie wpadła do rzeczonego dołka...

 

Dodano: 03 lis 2016 - 15:34

Jakieś indywiduum które stwierdziło że potrzebuje kapturka na hak holowniczy i mi ukradło. Załamka normalnie... Dodając do tego wietrzną pogodę z pryskającym deszczem to zły humor bo na rower się nie wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!