Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do GITD, a dokładniej do działu automatycznego nadzoru nad ruchem. I dowiedziałem się, że w takim przypadku jak mój, nie będzie wystawiany mandat, jak kierowca podczas zmiany świateł przekroczy linię warunkowego zatrzymania. I na razie system ma tym skrzyżowaniu jest testowany. Kreciq stop tam obowiązuje jak sygnalizacja świetlna nie działa, więc o to się nie boję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A mnie dziś taksiarze w Wawie wkurzają.

Jeżdżą jak ostatnie cioty.

Ale ja się zemszczę, jak tylko zobaczę w lusterku wstecznym jakąś śpieszącą się "złotówę" to też będę tak jeździł jak oni dziś.

Na terror trzeba odpowiadać tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość a raczej jej brak w przypadku sprzętów AGD oferowanych na rynku, podobnie mebli. Jeśli przykładowo na pralce mamy naklejkę, "gwarancja na bęben 10 lat, gwarancja na performację 5 lat, a na całą pralkę 2-3 lata" to o czym my mówimy. To samo drobne AGD.

W meblach to samo. Tandeta. Nawet te drogie są czasem nie do użytku. To wszystko powinno kosztować, w przypadku np. pralek max 500 zł.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne skrzyżowanie z fotoradarem sprzężonym ze światłami. Tym razem w Częstochowie. I to samo co już przeżyłem u siebie, czyli przelot przez skrzyżowanie na żółtym, bo światło zmieniło się z zielonego 10 metrów przed samochodem. Kiedy w końcu założą sekundniki lub zrobią zielone mrugające. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wkurzyło mnie to, że jakiś debil rysuje mi moją Megankę. Kupiłem ją 3 miesiące temu i chyba w oczy kole bo tydzień temu rysa na całym prawym boku plus maska a wczoraj do kompletu lewa strona. Najgorsze jest to, że nie mam podejrzanego bo nikomu nie podpadłem. :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to ta babka co w jakimś mieście rysowała auta dla rozrywki. :huh:

Co do wkurzenia to nie mogę znaleźć porządnej kanapy o długości 190, ewentualnie 195 cm. To jakiś absurd. Nic mi się nie podoba. Szukam czegoś na wysokich nogach, rozkładanego(typowo na 3 osoby) Zacząłem przeszukiwać internet...........

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj (piątek około godziny 17) wkurzył korek na A2, a konkretnie korek (bardzo wolno jadący sznur samochodów) do NIEDZIAŁAJĄCEGO punktu poboru opłat który jest za Pruszkowem, patrząc od strony Warszawy.

Pomimo że ten punkt jest nieczynny, to tak spowalnia ruch aut, że zator miał około 12 km, był aż za węzeł Konotopa. Każdy wyjeżdżający z Wawy Słoik w kierunku na zachód tracił w tym korku około godziny.

Jak na tym punkcie poboru opłat zaczną pobierać opłaty, to korek będzie chyba sięgał do Marek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!