Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Z Hestią nie ma problemu z odszkodowaniem. Mam AC. Na parkingu ktoś cofał i lekko wgniótł mi tylne drzwi. Hestia zakwalifikowała całe drzwi do wymiany. Na formie bezgotówkowej zapłacili za wymianę tylnych drzwi 4400 zł. Tzw. stare drzwi mam w garażu i wystarczyło uderzyć pięścią od tyłu i całe wgniecenie odskoczyło. Mogę drzwi komuś odstąpić za niewielkie pieniadze. Reasumując: polecam Hestię. Kieliszek: Zero problemów z odszkodowaniami wypłacanymi z Hestii. A tak w ogóle to wypłata z OC jest z konta sprawcy. Dlatego nie ma znaczenia dla ciebie u kogo masz OC bo wypłacają poszkodowanemu i to on ma problemy z nie rzetelym ubezpieczycielem. Znaczenie ma tylko AC, bo wtedy wypłata jest od twojego ubezpieczyciela. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie poprzestawiały i nie są ze złota tylko fabryczne z servisu Reenault:

Same surowe drzwi kosztują 1600 zł

+ malowanie 2 drzwi (tylne i przednie , bo tak fachowo się robi)

+ przekładka wszystkiego z tylnych drzwi na nowe ( w szystkimi nowymi uchwytami, które ulegają zniszczeniu w trakcie demontażu )

+ konserwacja

I tyle wychodzi niestety. Oczywiscie gdybym robił to prywatnie a nie na ubezpieczenie to zapłaciłbym połowe tej ceny, ale bez malowania przednich drzwi.

Waldek708: jak chcesz to mogę ci przesłać skan faktury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek708: jak chcesz to mogę ci przesłać skan faktury

Nie musisz,wierzę :oops:

przekładka wszystkiego z tylnych drzwi na nowe ( wszystkimi nowymi uchwytami, które ulegają zniszczeniu w trakcie demontażu
ale na przykład ta pozycja jest troszeczkę śmieszna,ale skoro kasko płaci co to Cie obchodzi.Ale z nich(ASO) naciągacze ;-)

 

Panowie, temat deczko inaczej brzmi :!: Proszę skończyć to OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak najlepiej mieć znajomego, który się tym zajmuje zapłaciłem 1200 zeta w warcie OC+NNW+WMA troszku drogo ale to jest 1 moje ubezpieczenie auta bo wcześniejsze przechwyciłem od poprzedniego właściciela, nie mam zniżek za bezszkodową jazdę, prawko od 2 lat i zwyżki za wiek. Mogło być jeszcze taniej ale nie chciałem kombinować z meldunkiem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym roku decyduje się na CU direct: OC+AC+NW+assitance - 1160 PLN (20% zniżek),

bez OC - 960 PLN

 

W tamtym roku było:

AC + assistance - 1000 PLN - CU

OC + NW + szyby - 650 PLN - LINK 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CU Direct odnowienie po roku... drożej o 220zł, chociaż suma ubezpieczenia mniejsza o 15000zł :!:

Tym razem wersja bez udziału własnego:

- 334zł OC+NNW (60% zniżek)

- 1539zł AC+Assistance max. (50% zniżek, suma ubezpieczenia 35000zł)

= 1873zł

 

Trochę załamka bo wydawało mi się, że po spadku wartości zapłacę mniej :-/

W szoku porównywałem u innych i jednak dla mnie nadal "najtaniej" wychodzi w CU.

 

PS.

Po negocjacjach i zapytaniu o rezygnację cena spadła do 1680zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam zniżek jeszcze i auto zarejestrowałem na tate. Jedynym ubiezpieczycielem, który uwzględniał jego zniżki (bo jestem wpisany jako współwłaściciel) był PZM.

 

Za OC+NW+AC i assistance zapłaciłem 1169zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!