Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

armog, Pełna opcja .. - 1454 zł... - 1300 zł - 1200zł - 1000 zł - wszystko zależy od wartości do jakiej ubezpieczasz auto, o której (co nie każdy wie) decyduje ubezpieczający a nie ubezpieczyciel. W moim przypadku przy pełnej opcji (bez ZK) różnica w polisie pomiędzy ceną moja a ubezpieczyciela to 400zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja ubezpieczyłem w Polskim Związku Motorowym dokładnie to PZM TU.SA Viena Insurance Group Oc 310 zł AC 530 zł na 16000zł pełna opcja wszytko wykupione Posiadane zniżki 60% i zwyżka za wiek poniżej 25 lat dodam ze PZU chcialo 820 zł za samo OC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Commercial Union Direct?

Konsultant wyliczył mi ok 1600zł za pełny pakiet OC+AC+NW+Assistance. W AXA przy poleceniu przez znajomego wyszło mi 1900zł.

W PZU mam zniżkę 60% i karte klienta z 20% zniżki dodatkowo, co sądzicie o w/w firmach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na kontynuację ubezpieczenia w PZU. Przy wszystkich możliwych zniżkach (za kontynuacje i bezszkodowe, za import, karta klienta itp.) i promocji 50/50 (zniżka z OC przechodzi na AC, nawet jeśli wcześniej AC nie miałem), pełny pakiet OC+AC+NW+Assistance wyszło mi 1053zł. Wartość ubezp. 15tyś.

O Liberty Direct naczytałem się sporo, że ludzie umowy dostali nawet po samej symulacji na internecie, bez ich podpisania. Na głowach mają windykatorów i sądzą się po pare miesięcy. W CU Direct zaproponowali mi odpowiednią składkę do tej w PZU za 1700zł, więc bilans jest dla mnie prosty. Poza tym szybkość likwidacji szkód - w PZU i Warcie nadal najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dorwałem firmę http://ubez.eob.pl i dla porównania, miałem w PZU 50% zniżki i w zeszłym roku dzwona ze strażą pożarną <ok> , w PZU OC i NNW na ten rok kosztuje mnie 854zł, natomiast w EOB OC i NNW 454zł z czego 40zł to NNW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kiedyś miałem ubezpieczenie OC w Link4, było sporo tańsze od poprzedniego w PZU, więc kupiłem.

 

W Link4 byłem rok. Minus posiadania OC u ubezpieczyciela "wirtualnego" jest taki że jak znajdziesz kolejną bardziej atrakcyjną ofertę to problem będzie z wyrwaniem zaświadczenia o bezszkodowości. U normalnego ubezpieczyciela (czytaj z oddziałem, człowiekiem z krwi i kości w oddziale), załatwia się taki papier od ręki. Przez telefon to już zupełnie inna bajka.

 

W oddziale sprawę można załatwić tak: dzień przed końcem umowy rozwiązujesz umowę OC, prosisz o oświadczenie i udajesz się kupić inną polisę.

 

Robiąc tą samą czynność telefonicznie trzeba czekać na oświadczenie o bezszkodowości ( w moim przypadku po telefonie nie dotarło w ciągu 10 dni, potem musiałem się prosić o faks z dobre 2 dni). Efekt był taki że w Aliansie bez oświadczenia nie chcieli mi sprzedać polisy. Kupiłem wtedy polisę w Samopomocy (już nie tak atrakcyjną ale i tak tańszą), całe szczęście że zgodzili się poczekać na zaświadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!