Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Potem dzwonisz
nie musisz. Sami oddzwonią. Zrobiłem kilka takich symulacji na kalkulatorach na stronach ubezpieczycieli, podałem dane kontaktowe. Sami oddzwonili. Ba udało się nawet w czasie rozmowy ponegocjować. Brakowało mi prawie 2 miesięcy do pełnego roku aby mieć większa zniżkę. I kilku przedtawicieli wyraziło zgodę na zaliczenie brakującego okresu. A jak zgodzisz się na transakcję wiązaną i wraz z ubezpieczeniem komunikacyjnym wykupisz inną polisę, np. majątkową lub osobową - ja akurat rozglądałem się za majątkową, to udało się znacznie obniżyć koszt pakietu komunikacyjnego i majątkową mam dużo taniej. I to według takich samych a w niektórych punktach lepszych warunkach jak polisy standardowe.

Te z linków to wyliczenia standardowe i nadają się tylko do porównania różnych ofert.

A tak na koniec to polecam brokerów ubezpieczeniowych - przeciwieństwo monotematycznych agentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy881, tylko pzu ma 26 (choć nie pamiętam jak jest w warcie) w linku to już chyba 24. Zadzwoń zapytaj to nic (prawie) nie kosztuje a dostaniesz wycene ubezpieczenia. Warto podzwonić do kilku bo ja np moja fieste ubezpieczyłem w liberty i zapłaciłem grosze.

 

Tak, w Linku to na pewno 24- brat ubezpiecza samochód a właśnie tyle ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim podzwoniłem i wybrałem ubezpieczenie w PTU nie wiem czy ta firma jest coś warta ale jej cena mnie zadowala place 855 zł za OC, AC, NW oczywiście AC kosztorysowe ale mi głownie chodziło o ubezpieczenie przed kradzieżą ponieważ mieszkam teraz w innym województwie a samochód stoi na innych blachach pod blokiem. A reszta wyjdzie w praniu jak trzeba by było wypłacić odszkodowanie:):)

Pozdrawiam All:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTU - zniżka za wiek auta poniżej 12 lat, zniżka za bezszkodową jazdę, zniżka za wiek kierowcy powyżej 25 lat, zniżka pracownicza tzn. w MTU większą cześć udziałów posiada Poczta Polska a ja jestem "biednym" listonoszem, OC wynosi mnie 289zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDI Asekuracja

OC i NW

 

Megane I Coupe, 1996r, 1.6e

 

kwota wyjściowa: 1238zł

* -60% bezszkodowa jazda (właściciel)

* -10% płatność w jednej racie

* +30% wiek współwłaściciela

Wyszło: 579zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane I ph II 2002 1.9 dTi. (17.000,00 zeta)

Ja w Compensie full pakiet, czyli za OC,NW,AC (bez udziału własnego) + Assistance przy 60% zniżkach na OC i 40% na AC za rok płatne z góry mam 1080 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby była szansa na porównanie to poza zniżkami warto podać też kwote na jaką sie ubezpiecza auto. Moja meganka (1.4 16V RT 2000) miała rozbieżność 10000-16000 a to przy zniżkach 60/10 dawało 300 złoty różnicy w cenie ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Właśnie zawarłem umowę OC+AC+NNW w CU Direct na kwotę 1410,00 zł.

Autko to Megi Grandtour 1,6 Expression z 2007r. prz zniżkach 60% w OC i AC

 

W Allianz gdzie jeszcze mam ubezpieczenie do końca miesiąca wołali 1980,00zł. Zrezygnowałem z nich to oczywiste.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!