Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Moje ubezpieczenie wynosi w PZM 435zł na rok za OC + NW przy 60% zniszkach bo jestem wspówłaścicielem a minus mam ten że tak dość drogo płace gdyż mam krótko prawojazdy ( 1 miesiąc) i za to właśnie drożej płace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale skad jest taki duzy rozstrzał? bo piszesz że płacisz 435zł za OC podczas gdy niektórzy 200 z hakiem. Co tak na prawdę wpływa na cenę polisy?

Vargas piszesz że masz zniżki 60% ale to tylko za to że jesteś współwłaścicielem? czy coś jeszcze ma na to wpływ? no i ktorego ubezpieczyciela bezpiecznie wybrac (bezpiecznie jesli chodzi o wyplacalnosc w razie wypadku, oczywiscie wtedy kiedy mamy AC) a ktorych omijac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od niedawna jestem w AXA:

-OC

-NW kierowcy

-NW pasażerów

-Assistance (podstawowe)

-ASS PUPIL :oops: - czyli zwierzak też jest pod ochroną

Podsumowując: 836zł :roll: Dla porównania PZU na przedłużenie oferowało mi podobną ofertę za prawie 1400zł :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale skad jest taki duzy rozstrzał? bo piszesz że płacisz 435zł za OC podczas gdy niektórzy 200 z hakiem. Co tak na prawdę wpływa na cenę polisy?

Vargas piszesz że masz zniżki 60% ale to tylko za to że jesteś współwłaścicielem?

 

Tak płace 435 zł OC i NW. Samo OC to 399zł a NW to 35zł.

Ta kwota jest wysoka gdyż mam prawojazdy od miesiąca i to mnie podraża :-( Jeśli miał bym co najmiej rok to było by to około 299zł przy 60% zniżkach a te zniżki mam gdyż jestem współwłaścicielem. Po roku przenosze się do ubezpieczalni Konkordi ( pisze się chyba Conkordi czy jakoś tak) o ile do tej pory nie bedzie nic tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to sie zmienia dosc czesto, ja bym sie nie zdziwil jesli znalazlbys gdzie indziej taniej.

 

co do axa i link4, w tym pierwszym nie wiem jak jest ale w mojego brata przysunal gdzies ze dwa miesiace temu seat leon. wbil mu sie w okolice prawego nadkola. ubezpieczenie mial wlasnie u nich. szkoda z Oc dla mojego brata byla wyplacona po 3 tygodniach, bez zadnych odwolan itp rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczeniaka tym razem ubezpieczyłem w Allianz Direct. Kwota przy 60% zniżek przy czym jedna osoba poniżej 25roku życia dało składkę jednorazową 302zł za OC i mini asistance. Na przesłanie polisy czekałem 5 dni. Mogę polecić chociaż się wkurzałem dlaczego tak długo to idzie, Ale kwota robi swoje. W Piotrkowie najtaniej ubezpieczenie wychodziło 440zł. Teraz myślę jeszcze nad AC ale to za jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na poczatku mialem w PZU ale jak mi przyszlo w promocji zaplacic chyba ponad 700zl :shock: przy 60% znizki za samo OC i NW to sobie poszedlem do INTER RISK i place 420zl na rok :oops: roznica jak widac kolosalna.PZU jest moze i najlepsza firma co do wyplacalnosci ale gdy ktos samo OC wykupuje to nie ma sensu przeplacac bo to i tak dla nas nie ma znaczenia(ktos bedzie mial problem w razie wypadku z odebraniem kasy :-P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie powinno myslec sie w sposób: drogie OC - wypłacają odszkodowanie, tanie OC - nie wypłacają odszkodowania :oops: bo wtedy sądy już dawno zakazałyby działalności tym tanim towarzystwom. Oczywiście nie twierdze ze nie ma takich ktorzy nie wyplacaja bądź robią problemy przy odszkodowaniach.A jak jest z waszym doswiadczeniem ktorych ubezpieczeli lepiej omijac?a z ktorymi nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro mowicie o ubezpieczeniu to mam pytanie.

jestem mlody i jestem juz wspolwlascicielem u ojca

i moja mam jest tez wspolwlascicielem u ojca

teraz kupilem auto swoje ale zeby miec znizki to spisalem na mame

a mojego brata dalem jako wspolwlasciciela (mlodszy ode mnie)

do ubezpieczenia jest potrzebne zaswiadczenie z poprzedniego zakladau ile ma sie znizek

mama poszla i powiedzieli jej ze nie dadza bo u niech nie figuruje (PZU)

narobila rabanu i peweni wyjdzie wal bo nie ma znizek

powiedzcie mi czy aby znizki lecialy to ktos musi byc wpisany na polisie?

czy moze to ich blad ze przy spisywaniu polisy nie wpisali jej?

jak nie to czemu doliczaja to ze nie mam znizek i ojciec musi placic wiecej za mnie?

 

plenta: zeby bylo smieszniej to koles powiedzial ze nie wystawi takiego zaswiadczenia

ale jak przyjdzie do nich to bedzie miala 60% znizki (parodia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!