Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Yupikayey - ja za Tico '00 w PZU płace 229zł ze znizka 60%...

I tak CU Direct jest nie do pobicia - jeśli chodzi o AC+OC+NW+AS.

 

Pamiętaj, że każde miasto ma swoją stawkę. Nie ma jednej na cały kraj, to takie "udogodnienie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchutki,

Pamiętajmy, że agenci ubezpieczeniowi to rasa gorsza od prawników!! Wyhulają nas na każdym kroku!! :P

Ojj, tu się nie zgodzę z tobą, ciekawe w czym cię może agent wychulać?!?

oszukać cię może towarzystwo ubezpieczeniowe a nie agent.

Profesjonalny agent omówi ci umowę i OWU doradzi jaki zakres powienieś wybrać wliczy składkę. Nic więcej nie może, Ty czytając wniosek ubezpieczeniowy podpisujesz się pod nim, warto zapoznać się z OWU. To właśnie tacy GŁUPI ludzi co chodzą i szukają gdzie taniej o 10 zł znajdę ubezpieczenie, nie patrzą na zakres ubezpieczenienia. To tak jak kupowałbyś byś samochód i potem okazało się że zamiast silnika masz pedały.

Szczególnie jak ludzie napalają się na ubezpieczenia typu Direct OC - tutaj nikogo nic nie interesuje ale w AC są takie zapisy, że szkoda gadać. Firmy mają bardzo mały udział w rynku, koszt ich reklam jest większy niż koszty wypłaconej prowizji dla agentów.

Pracuje w towarzystwie ubezpieczeniowym (nie jako agent) i powiem waż że praca agenta jest bardzo niewdzięczna i ciężka.

 

Jak znajdę to wkleję wam analizę niekorzystnych zapisów w OWU.

Dla przykładu, strasznie niekorzystny zapis w PZU "wysokość odszkodowania ustala się na dzień wypłaty odszkodowania" tracimy na tym sporo pieniędzy, wartości samochodów zmieniają się z miesiąca na miesiąc.

Generali- będziesz miał wypadek i przekroczysz 20km/h mogą obciąć ci odszkodowanie

CU direct udział własny obligatoryjny,..

 

Więc porostu czytajcie, czytajcie i jeszcze raz czytajcie co podpisujecie.

Jak nie czytacie to pretensje do siebie tylko możecie mieć. Na rynku są już chyba 32towarzystwa. wybierać można do woli

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam mam pewien problem i chciałbym sie was poradzić w jakiej firmie mogę najtaniej ubezpieczyć swój samochód . Problem jest taki ze kupiony samochód jest zarejestrowany na mnie a współwłaścicielem jest siostra ma ona zniżki 60% na swój samochód OC i AC. Jej samochód jest ubezpieczony w PZU.Bylem sie dowiadywać ile wyniesie mnie ubezpieczenie OC i AC i powiedzieli mi ze dlatego ze nie mam skończonych 26 lat nie cale zniżki przejdą na mnie. Wiec mam takie małe pytanko czy znacie jakąś firmę ubezpieczeniowa co daje ubezpieczenie OC i AC osoba co maja ukończone 25 lat i żebym mail te zniżki co siostra.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy881, tylko pzu ma 26 (choć nie pamiętam jak jest w warcie) w linku to już chyba 24. Zadzwoń zapytaj to nic (prawie) nie kosztuje a dostaniesz wycene ubezpieczenia. Warto podzwonić do kilku bo ja np moja fieste ubezpieczyłem w liberty i zapłaciłem grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój braciszek kupił sobie autko poj.2.0(ja jako współwłaściciel- max.zniżki)

młody ma 23 lata :-P

Składka 520 zł (płatność w ratach)[shadow=red:8a29635391]ALIANZ[/shadow:8a29635391]

Pozdrawiam. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy881, nie musisz jeździć większość ubezpieczycieli ma kalkulatory na stronie - chyba nawet w tym wątku podane są gotowe linki do nich.

Potem dzwonisz płacisz a polise dostajesz poczta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!