Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Hestia - ubezpieczyciel

Właściel auta: córka - wiek 21 lat (nie może prowadzić jest niepełnosprawna)

Zniżki przeszły na nią (przez ponad 15 lat ubezpieczałem swoje auta w Hestii /wcześniej inaczej sie firma nazywała/ i dało sie załatwić by znizki przeszły na córkę - co jest niesamowite!)

Wartość samochodu na polisie: 30.000 zł

AC.OC.NW - 1800 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek-sląsk dlaczego tak dużo płacisz? Nie masz zniżek?

 

jest to chyba najlepsza oferta na rynku,

Ta sama oferta ubezpieczeniowa, tej samej firmy, na taki sam pojazd i pojemność, będzie miała różne stawki w różnych rejonach Polski. Mieszkasz w najbiedniejszym województwie w kraju o niewielkim stopniu zaludnienia w stosunku do obszaru. Ta sama firma podyktuje już większe stawki swoim klientą w Katowicach czy Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszyscy podajecie kwoty za ubezpieczenie. Kwoty te zupełnie nic nie mówią, gdyż zalezą przede wszystkim od kwoty na którą jest ubezpieczony samochód oraz od zniżek za bezszkodową jazdę oraz wieku i stażu kierowcy. Aby mieć porównanie takie dane trzeba napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam w PZU calutki komplecik OC,AC (od wszystkiego) i NW MAX za 1890zł Auto jest na ojca i wszystkich zniżek dostał 75%. Tak nawiasem to PZU było jedyną firmą która chciała mi moją CC ubezpieczyć od kradzieży. W innych towarzystwach nie chcieli słyszeć o kabriolecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja place w generali (auto na ojca, ja bede wspolwlascicielem) 854 zl za caly pakiet OC AC NW Assistance z tego AC 530 zl (180 dodatkowe ubezpiecznie radia, felg, AE, Lexow i innych pierdol nie objetych standardowym wyposazeniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ubezpieczałem w styczniu od wartości 11.500 - cały pakiet w Hestii (OC 60% AC 10%) wyszło mi równo 1.000 PLN. Tylko oczywiście mam pakiet dealerski. Jak ktoś zainteresowany to zapraszam - możemy ubezpieczać wszystkie samochody każdej marki (nie pamiętam tylko do jakiego wieku auta przysługuje pakiet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!