Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chiptuning dci - konkrety


snap

Rekomendowane odpowiedzi

To nie był gotowiec po prostu sprzęgło już mam słabe i po przyroście mocy zaczynało się ślizgac dlatego zdecydowaliśmy pozostac przy oryginalnej mapie .robotę zrobili dobrze jak by im nie zależało na dobrej opinii i zadowoleniu klienta to zostawili by zmieniony program a ja bym się bujał ze ślizgającym się sprzęgłem.To co zapłaciłem to tylko za pomiary i ich stracony czas bo to nie ich winna że sprzęgło nie wytrzymało koszt to 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no to i ja sie pochwale...

firma JB w Kętach, mlody człowiek ale z ma pojęcie o tym co robi

 

moje wyniki:

seria 114,6 KM i niecałe 260 Nm

wirus :) 156,8 KM i niecałe 400 Nm

 

przejechane juz ponad 7 tys km po modzie i tylko zerwana poduszka pod skrzynia ale chyba wczesniej juz byla do wymiany tylko ja dobiłem bo kilku ostrych startach z niemieckimi cwaniakami :) z pełną świadomością polecam tą firme.

 

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Kolego, proszę przywiązywać większą uwagę na pisownię. Nowe zdania zaczynamy z wielkiej litery. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja sie pochwale...

firma JB w Kętach,mlody człowiek ale z ma pojęcie o tym co robi

 

moje wyniki:

seria 114,6 KM i niecałe 260 Nm

wirus :) 156,8 KM i niecałe 400 Nm

 

przejechane juz ponad 7 tys km po modzie i tylko zerwana poduszka pod skrzynia ale chyba wczesniej juz byla do wymiany tylko ja dobiłem bo kilku ostrych startach z niemieckimi cwaniakami :) z pełną świadomością polecam tą firme

..jaka cena?

Edytowane przez dziab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla niedowiarkow dysponuje kwitem w postaci wydruku z hamowni :)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

cena okazyjna bo tylko 500 pln

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

od razu wyprzedzajac pytania co tak malo i wogole??? rowniez zadalem to pytanie a odpowiedz byla konkretna

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

"wole zrobic 2-3 auta dziennie niz miesiac czekac na cokolwiek..."

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

dodam tylko ze uzyskalem dosc wiarygodna informacje ze w samym tylko 2013 roku gosc zwirusowal kolo 1000 !!! aut bez ani jednej reklamacji :)

 

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.9 - Enter - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pikurze masz kolege z Bielska, który swojego scenica II 2.0 dCi ma zrobionego na 200KM i 430Nm. Tutaj na drive

 

https://driiive.com/PRZEMO/RenaultScenicIIPhaseIIPRZEMO/#!/timeline/2105

Edytowane przez Rxe.Megane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla niedowiarkow dysponuje kwitem w postaci wydruku z hamowni

Spokojnie kolego, nie tylko Ty tam robiłeś wirusa. Poczytaj wątki w stecz. Koleś jest dobry i robi dobre programy. Ja mam dwa auta od niego i gdyby nie to, że w transicie mam za dużo mocy to miał bym trzy. I nie przejmuje się komentarzami konkurencji, że za tą kasę nie może być dobrze. Jak widać po reszcie klientów JB może być dobrze bądź bardzo dobrze.

Nie często chwalę wolny rynek i konkurencyjne ceny ale kiedy konkurencja jest uczciwa... Aż się chce chwalić kapitalizm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

wlasnie skuszony opiniami "poprzednikow" z tego forum i ja postanowilem udowodnic sobie i znajomym :) w niemieckich autach ze "francuskie" tez jest dobre i mozna zrobic je jeszcze lepszymi...a fajna "francuzeczka" z niezłym odejsciem cieszy oko bardziej,przynajmniej moje niz oklepane "niemce" od starszego pana :)

 

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.13 – cytowanie - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!