Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rączki przednich drzwi


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się namęczyłem, ale zrobiłem. Przy okazji renowacji raczek, odnowiłem i pomalowałem też całą konsole środkową. Efekt jak każdy widzi, jednym może się podobać innym nie. U mnie biały jest też na 18" felgach i lusterkach - to tak w ramach tłumaczenia, dlaczego akurat biały.

thumb_hosting_zdjec_1366321702__2012-09-25_150443aaa.jpgthumb_hosting_zdjec_1366321726__2012-09-25_150525aaa.jpg

Edytowane przez chingi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDjecia troche przeswietlone-moze spróbuj wrzucic fotki bez uzycia flesza. I powiedz co to za radio? Z tego co widze GOClever wiec przstepne cenowo. OD dłuzszego czasu sie zastanawiam nad czyms takim tylko peyinga. Powiedz co to jest, jaki model i jak sie sprawuje-bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mek, dzięki za opinie, no i powiem Ci szczerze że masz racje - ale zdążyłem się już do tego przyzwyczaić :)

 

ZDjecia troche przeswietlone-moze spróbuj wrzucic fotki bez uzycia flesza. I powiedz co to za radio? Z tego co widze GOClever wiec przstepne cenowo. OD dłuzszego czasu sie zastanawiam nad czyms takim tylko peyinga. Powiedz co to jest, jaki model i jak sie sprawuje-bede wdzieczny.

 

Zdjęcia robione były w słoneczny dzień i dlatego taki efekt, w miarę możliwości postaram się zrobić lepsze. Radio, jak słusznie zauważyłeś to GoClever, model Navio Car 702 PL, zapłaciłem za nie niecałe 800 pln W tym sklepie. Oczywiście bez problemu idzie wgrać AutoMapę EU, jeśli chodzi o obsługę, to nie mam zastrzeżeń, dotyk działa całkiem żwawo, menu przejrzyste, jest karta, jest usb, jest BT, nawet TV które już nie działa bo jest analog, ale mam zamiar podłączyć w miejsce AUXa tuner dvb-t, obsługuje też kamerę cofania i ipoda. Z minusów to brak sterowania z kierownicy, uśpiony wyświetlacz i brak ozdobnej ramki w komplecie, no i niestety problemy z montażem 2din w megane II. Ramkę musiałem dokupić, i trochę przerobić bo nie pasowała w konsole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz sie wypowiedziec jak jakość dzwięku? Ja zastanawiałem sie nad zakupem Peying 9907 który ma również dvb-t ale raz ze malo opini na necie na temat tego radia a dwa ze niektórzy twierdzą ze jest kiepska jakość dzwięku w takich tanich wynalazkach...

Co do pilota przy kierownicy to nie myslales o tych pzejsciówkach z allegro za 130zl?

 

Jeśli chodzi o samo malowanie to wydaje sie bardzo ładnie to wygląda ale tak jak powiedziałem niestety zdjecie jest troche prześwietlone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakość dźwięku... hmmm, nie jestem jakimś audiofilem i to co oferuje to radio mi wystarcza, ale faktycznie można by się pokusić o stwierdzenie że jakość nie powala. Nie umiem Ci tego określić, sam musiałbyś posłuchać :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Czy ten manual dotyczacy renowacji rączek powstał już? Próbowałem znalezc, ale bez skutku.

Jesli nie to moze doradzicie mi na szybko jak zdemontowac tapicerke drzwi (chce zaczac od strony kierowcy). Zauwazylem juz, ze w zamykanym schowku w drzwich jest 1 zatrzask, ktorego nie potrafie wyciagnac, a ze jest z plastiku to nie chce na sile tego wyrwac zeby nie uszkodzic? Jak sie tego ładnie i delikatnie pozbyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dokładnie opisane przy innych tematach jakie zdemontowania tapicerki dotyczą. Niestety nie podam ich dokładnego miejsca, łatwo je znajdziesz. Chyba nawet w ubiegłym tygodniu był tem t i opis jak tego dokonać w sceniolu, a to bardzo podobne sposoby.

Co do grzybka w schowku to nie bój się go i wydłub śrubokrętem. On tam i tak nie jest potrzebny, bo schowek siedzi na zgrubionych zatrzaskach na swoich krótszych bokach. Poza tym, to normalny kołek jakie można i z innych aut zastosować, średnica trzpienia to 5 albo 6 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Koledzy ktoś się zdecydował na ten "PlastiLak" lub "PlastiDip" ? Nie ukrywam, że jestem ciekaw efektu końcowego jak wyglądają pomalowane tym uchwyty. Zaczynają mi się owe rączki łuszczyć a chciałbym spróbować właśnie tych spray jednak czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyłączam się do powyższego pytania. Chciałbym nałożyć to na uchwyty, ale wolę się rozeznać, zanim wydam prawie 50 zł :)

 

Dodano: 16 paź 2013 - 18:23

Po długim namyśle postanowiłem nabyć wspomniany Plasti Lak. Demontaż uchwytu to pestka, gorzej ze ździeraniem starej gumy - delikatne skrobanie w gorącej wodzie i potem lekkie przecieranie najdelikatniejszym papierem ściernym z możliwych. Po pierwszym tygodniu po nałożeniu efekt oceniam pozytywnie. Oto jak prezentuje się lewy uchwyt po zabiegu:

post-54491-0-15019600-1381940287_thumb.jpg

post-54491-0-04784100-1381940389_thumb.jpg

post-54491-0-73282500-1381940512_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!