Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rączki przednich drzwi


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Troche odswiezam-moze sie komus przyd. Jezeli chodzi o demontaz rączek demontaz wyglada nastepująco. Rączka sklada sie z dwoch czesci-czesc wierzchnia jest na zatrzaski wiec najlepiej zlapac od dolu i delikatnie pociagnac-powinno odskoczyc. Nastepnie odkrecamy dwa torxy na ktorych trzyma sie ten uchwy. Niestety uchwyty sa rowniez przykrecone od tylu na 4 srubki-wiec trzeba gorna czesc tapicerki zdjac aby je odkrecic. Załaczam zdjecia(na bialo srubki z zewnatrz a na czerwono od wewnatrz). Przy okazji mozecie zobaczyc jak pomalowałem moje rączki oraz przy okazji panel srodkowy. Tapicerke mam w kolorze jasnym-rączki byly czesciowo zdarte a panel porysowany.

thumb_hosting_zdjec_1358030766__raczki_1.jpg thumb_hosting_zdjec_1358031021__raczki_2.jpg thumb_hosting_zdjec_1358031065__2012-12-29-714.jpg thumb_hosting_zdjec_1358031086__2012-12-30-719.jpg thumb_hosting_zdjec_1358031107__2012-12-30-721.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak z ciekawości zapytam- co to za farba, gdzie kupowałeś i dlaczego tak drogo :!:

Wygląda mi na podobną albo identyczna jak klamki zewnętrzne, a mam w swoim sceniolu lewą tylną do pomalowania.

Jakiś podkład wcześniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak-moge zrobic manual w wolnej chwili-mam zdjecia itd.... Pod warunkiem ze jakis Prezes albo inny admin potwierdzi ze nie wyląduje on w koszu a w Manualach ;)

Tak na szybko:

-Farba jakaś Motipa-Typowa w sensie kolor metalic pewnie z jakiegos auta-miala byc najbardziej podobna do klamek wewnetrznych-wpada lekko w niebieski. Kosztowala dlatego aż 45zl :D 400ml.

-Jej kolor jest inny niż klamek zewnętrznych-ja dobierałem pod kolor klamek wewnętrznych

-wczesniej podkład do plastiku, szpachlówka w sprayu, potem lakier i lakier bezbarwny

-bez szpachlówki w sprayu-LIPA-każdą mikro ryskę widać, wiem bo poprawiałem....

-efekt naprawde super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem ze jakis Prezes albo inny admin potwierdzi ze nie wyląduje on w koszu a w Manualach

Jak zrobisz to dobrze to dlaczego ma lądować w koszu ;) Nie widzę podstaw ;) Nie spotkałem się z taką praktyką, jak ktoś zrobił poprawnie. :D

Pamiętaj jednak o zasadzie - dokładnie opisz co i jak, gdyż coś co jest oczywiste dla ciebie, niekoniecznie jest oczywiste dla czytającego, który będzie z tego korzystał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy manual nim staje się widoczny dla ogółu wymaga zatwierdzenia. Zatwierdzenie zazwyczaj polega na jego przeczytaniu i sprawdzeniu poprawności zarówno pod względem merytorycznym, jak też wymogów poprawnej pisowni. Wiadomo, że czasami na drobne uchybienia, takie jak braki lub źle wstawione znaki interpunkcyjne, czy pojedyncze literówki można oko przymknąć. Zazwyczaj juz to jest w PDF przerobione, a nie każdy posiada możliwości jego edycji. Tak samo autor nie musi już mieć pliku, który został do pdf-a wyeksportowany.

Jeśli natomiast błędy i uchybienia są większe, albo w większej ilości, to autor zostaje powiadomiony i poproszony o wprowadzenie poprawek.

Zasady powyższe chyba są jasne i przejrzyste.

W przypadku braku pewności jak taki manual stworzyć albo jak go zredagować, można przez PW kogoś z Administracji o poradę poprosić.

Zapewniam, że takie pytanie nie zostanie bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!