Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktywacja tempomatu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja niestety muszę poczekać na wydanie nowej płyty ReProg. Lub wizyta u kolegi cinas_ w trakcie jakiegoś wyjazdu służbowego. Jak często Renault wypuszcza ReProga?

 

Dodano: 20 lip 2014 - 23:13

Witam wszystkich.

Kilka dni temu udało mi się w końcu aktywować tempomat.

Właściwie wystarczy posiadać Clipa, przełącznik do konsoli środkowej, kierownicę z przyciskami oraz oczywiście instalacje elektryczną przystosowaną do instalacji tempomatu. Nie jest potrzebna wymiana pedału gazu ani flashowania oprogramowania sterownika. Jedynie co trzeba zrobić to wyświetlić w Clipie wszystkie funkcje sterownika i przeprowadzić adaptacje funkcji regualtora/ogranicznika prędkości.

Więcej info niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Podłączam się pod temat, właśnie to przerabiałem. Wymieniłem kierownicę na taką przyciskami i po prostu pojechałem do serwisu renault. 15 minut i 65 zł i tempomat hula/konfiguracja UCH i włączenie tempomatu/ notacrook.gif

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem po wymianie kiery na skórkę i tunelu z guzikiem szkoda by było nie uruchomić tempomatu jutro ogarnę kto w okolicy Tarnowa ma clipa i czy może mi to odpalić chyba, że ASO jak ktoś tu pisał zrobi to za 65zł chociaż w to wątpię.

Edytowane przez mpepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem u gościa odpalił clipem w wersji v116 przestawił ogranicznik prędkości "bez" na "z" i nie działa :-( . Czy coś jeszcze należy przestawić? Czy to co napisał cinas_ aktywacja w ecu silnika to coś jeszcze co ten gość wykonał, jeśli tak to gdzie i co przestawić jeszcze.

 

cinas_ zagadałem z gościem, że możesz to odpalić zdalnie ale nie było entuzjazmu i chęci z jego strony.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!