Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktywacja tempomatu


Rekomendowane odpowiedzi

Może źle powtórzyłem po warsztacie. Jestem laikiem.

Kierownica i przycisk założone. Tempomat aktywowany przez CLIP. Licznik zostawiłem stary bez ringów.

Tempomat dalej nie działa.

Kazali jechać do ASO Renault grzebać gdzieś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 3.11.2012 o 13:53, Woytus napisał:

post-24044-0-61564200-1352040820_thumb.jpg

 

Czy może ktoś zorientował się jaki jest to rodzaj diod? Nie jestem elektronikiem i na oko nie rozpoznam typu. A ciekawi mnie, czy gdybym się pokusił o aktywacje tempomatu to bez dodatkowej kombinacji z innym licznikiem mogło by się ładnie zaświecić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie - jest włącznik,jest kierownica,  jest licznik a tempomat nie działa (martwy) nawet kontrolka jakakkolwiek się nie zaświeciła. Czekam na cieplejsze dni, żeby zacząć może szukać ?przerwanych? połączeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, 

u mnie jak u kolegi wyżej. Zamontowany został przycisk i kierownica. Na Clipe włączona funkcja z 'bez' na 'z' i cisza. Nie ma żadnej reakcji na przyciski kierownicy lub przycisk w tunelu. Gość który połączył clipa wyglądał na średnio ogarniętego i nawet nie mógł znaleźć opcji wykrycia przycisków aby sprawdzić czy je widzi komputer. Czy jest ktoś z okolic Szczecina i ma możliwość mi pomóc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co, co do przycisków na kierownicy wymieniłeś samą kierownicę czy również manetkę? bo jest odsetek meganek które nie mają w przełączniku tych pinów i nie będzie działać. mam też jak coś taki przełącznik mogę Ci wysłać ale najpierw się upewnij czy dobrze je podłączyłeś i czy wtyczka kierownicy pokrywa się ilością pinów z wtyczką z auta ( przełącznika )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich manetkach piszesz @sadisticescape ? Bo szczerze nie wiem.  Gdzie powinny być ? Na kierownicy (nowa) z przyciskami wyglądało wszystko ok. nawet sprawdziłem czy załączają się przyciski (miernik).  
Naprowadź mnie proszę

A propo przyuczenia samochodu, tez poproszę o ew. rady - (ogólnie zrozumiałem, i nabyłem drogą zakupu CLIP :) zwariowałem)

Edytowane przez Draconuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!