Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła do jazdy dziennej


Rekomendowane odpowiedzi

thomasleon kupiłem je czekam aż przjdą :notacrook: jeszcze sie tylko zastanawiam czy da sie je tak podłaczyć żeby wiadomo zapalały sie przy uruchomieniu silnika ale jak nadchodzi zmierzch żeby wg czujnika na podszybiu wyłaczały się i właczały światła mijania ;) byłbym baaaardzo zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, że się da. pisze W ZESTAWIE AUTOMATYCZNY WŁĄCZNIK więc podpinasz do złącza (które odpowiada za wyłączenie dziennych) sygnał np. z postojówki przedniej i już będą gasnąć. ja tak mam u siebie.

Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Panowie - kurier dzisiaj przyjechał. Sprzedawca z allegro dobrze i solidnie zapakował paczuszkę. Po otwarciu mamy komplecik kabli - łopatologiczna instrukcja (ale i tak bede z kumplem zakładał jutro w pracy) klosze maja wybitą homologację, certyfikat zgodności i wygladają na solidne.

 

imag01cmc.jpg

 

Jutro zamieszcze foto jak to wyglada. Dlaczego sie zdecydowałem ? bo chce zeby to było jakoś oryginalnie zrobione a nie doczepiane, bo mnie te "paski" LED sie nie podobają a dwa na halogenach wogole nie jeżdze i tak mam soczewki wiec jest to znacznie lepsze swiatło od zwykłej lapmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasność świecenia

to czy diodę widać nie zależy bezpośrednio od jej jasności.

W fabrycznie montowanych dziennych ważny jest kąt padania wiązki = na wprost.

Nawet z lekkiego kąta, np. na chodniku masz szansę nie zauważyć czy dzienne są włączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem jestem strasznie zadowolony. Świecą rewelacyjnie. I co na najważniejsze działają pod czujnik zmierzchu czyli jest zmierzch to diody gasną a drogowe sie właczaja i na odwrót ;) :notacrook:

 

Co do montażu to raczej zderzak trzeba zdjąc bo trzeba puścic ładnie kabelki ( ja zdemontowałem całkowicie okablowanie z halogenów i pociągnałem to w tej samej rynience co od halogenów ). Czarny kabelek podpiąłem do czarnego który był od halogenów, żółty w prawą postojówkę (najcieńszy ostatni chyba fioletowy) a biały tutaj UWAGA pod fioletowy przewód od alternatora nie działa. (niby to wzbudzenie ale nie działa dziwne) ale za to odkręciłem pokrywę stojąc przodem do silnika po prawej stronie na dwoch troksach. (taka od duzych bezpieczników) i tak znalazłem żółty przewód - jest to plus po stacyjce i wszystko działa rewelacyjnie ;)

 

imag0141.jpg

 

imag01olo.jpg

 

imag01pmp.jpg

 

ostatni zdjęcie z odległości 6-7 metrów ;)

Edytowane przez Kamarad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!