Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła do jazdy dziennej


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz pacjent to fiesta z 98r gość sam stwierdził, że nie chce ładować lamp za 400zł a stwierdziłem że nie będę brał odpowiedzialności za szajs bez homologacji myślałem coś z WAŚ W50 lub WASEM LA2 ale stwierdził, że mu się nie podobają a i w sklepach ciężko je dostać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

te same lampy kosztują gdzie indziej 60 złotych, mają dobre rozwązanie rozproszenia światła, widać je z daleka nie tylko idealnie naprzeciw.

końcówki z wtyczkami do lamp mijają się z celem= idą w podłączenie zamiast oryginalnych świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, co sądzicie o takich światełkach DRL-824, wiekszość kupuje okrągłe DRL-309 te montowane w miejsce świateł przeciwmgielnych. Zastanawia mnie pobierana moc, te z linku mają 2x2,5W przy 24 superjasnych LED a te okrągłe DRL-309 2x6W. Czyto może nowsza technologia czy po prostu mają mniejszą jasność?

Edytowane przez Marcinescu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat kupowałem u nich tyle że poza alledrogo (BTW cena ta sama): http://allegro.pl/philips-swiatla-dzienne-drl-led-daylight-4-led-waw-i2733769839.html

 

A po zamontowaniu prezentuje się tak:

thumb_hosting_zdjec_1353324726__zdjecie1060edit.jpg thumb_hosting_zdjec_1353324780__zdjecie1062edit.jpg

thumb_hosting_zdjec_1353324936__zdjecie1061edit.jpg thumb_hosting_zdjec_1353324962__zdjecie1063edit.jpg

 

Wyszedłem z założenia ze ma toto prawdziwą homologację, jest małe, bardzo przyzwoicie zrobione. Zanim sie zdecydowałem na konkretne oglądałem jeszcze te: http://allegro.pl/markowe-swiatla-do-jazdy-dziennej-samsung-led-507-i2770695648.html (pasowałyby też całkiem nieźle, w porównaniu do Philipsa sa minimalnie większe) i doszedłem do wniosku ze nie bedę kupował jakiegoś "no name" i w razie awarii czy reklamacji pisał na Berdyczów. Różnica w cenie jest niewielka a jakość wykonania stanowczo wskazuje na Philipsa. Działają dobrze, nie sieją żadnych zakłóceń (ani zwykłe radio, ani CB ani wyświetlacz kamery cofania nie wykazują żadnych niepokojących objawów). Z czujnikiem zmierzchu działają znakomicie, czasem tylko sam czujnik na moje oko działa niejednoznacznie, ale to już pewnie jego uroda-moje oko uzbrojone w okulary uwaza że powinien już przełączać a on nic i na na odwrót ;)

Edytowane przez pizza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis w jednej z aukcji:

Produkt został wyprodukowany przez przedsiębiorstwo posiadające certyfikaty ISO, wymagane normy zostały zachowane lub w niektórych przypadkach zastosowano zaostrzone normy w celu uzyskania jeszcze wyższej jakości wyrobu finalnego.

 

pewnie spełniają normy 9001 i 14001 ;)

 

olej897 Ty jesteś zadowolony, ale ja nie ;) pewnie inni, których oślepiasz też nie

 

Marcinescu sprawdzają się w jakości i rzetelności PHILIPS, HELLA i WAŚ (polski), ale są drodzy. jeszcze montują niektórzy WESEM - też polski producent ;)

tak, jak pisał pizza - nikt się nie martwi np. zakłóceniami, aż do czasu zakupu. później jest problem - ani z tym jeździć, ani to oddać.

Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszych: HOMOLOGACJA E4 R87 to nie jest homologacja ;)

w drugich: jak lubisz się bujać z reklamacjami i problemami, to ;)

 

przypominam powiedzonko, jak nie znasz - biednego nie stać na taniochę ;)

 

Dodano: 19 lis 2012 - 13:08

mrarek jak to możliwe, że oślepiam skoro moc drogówek jest zmniejszona o ponad 2/3?

bo konstrukcja odbłyśnika do lampy do jazdy w dzień jest taka, że ma świecić mocno, ale blisko

a konstrukcja odbłyśnika do lampy do świateł drogowych jest taka, że ma świecić mocno i daleko. i nawet jak zmniejszysz o te 2/3 to i tak "dajesz do przodu".

nie chcę wyważać otwartych drzwi - był na AK fajny wątek o tem nieszczęśliwym i NIELEGALNYM pomyśle.

Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!