Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Na szybko przejrzałem alle... są trzy oferty z lusterkiem gdzie sensor jest na dole

LINK1

LINK2

LINK3

Zobacz jeszcze na olx/gumtre/etc..., możesz też pytać sprzedawców, jest sporo ludzi co nie wszystko wystawia w ogłoszeniach...

Edytowane przez karllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kupione:

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

http://allegro.pl/renault-megane-ii-cc-lusterko-wsteczne-wewnetrzne-i6772024700.html

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

do czyszczenia, ponoć bez rys i uszkodzeń

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7, 5.9 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

 

 

 

BIJĘ SIĘ W PIERŚ- PRZEPRASZAM :)

Edytowane przez samuel_83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, takie jak ma być

 

Dodano: 15 kwi 2017 - 17:41

Mam pytańko, wiem, że lusterka od Laguna III i Megane II te po lifcie z czujnikiem na dole pasują do Megane III, znalazłem lusterko od Secnica II fotochrom czujnik na dole, pytanie czy zaczep będzie pasował ? http://allegro.pl/renault-scenic-ii-lusterko-wewnetrzne-fotochrom-i5741000782.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeganeII a ScenicII mają takie same uchwyty więc i pewnie bez problemu będzie pasować do MIII/SCIII.

Inaczej sprawa ma się z obudową uchwytu, troszkę inaczej są wyprofilowane do uchwytu, przynajmniej u siebie nie byłem w stanie zmontować ze sobą lusterka z MII PHII do obudowy z SCII PHI. Mam zamontowany komplet z MII PHII ale brak mi tej osłonki kabli między obudową uchwytu a podsufitką której nie ma w Megane II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania w bardzo ładnym stanie lusterko do megane III. Lusterko ma przerobione gniazdo. Do zestawu dołączam wtyczkę z kawałkiem przewodu :)

post-55166-0-29863600-1493224974_thumb.jpg

Edytowane przez yogin74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
8 godzin temu, deku napisał:

Nie papuguj.

Nie wiem, czy to z kwietnia aktualne, ale jakby co mam takie z Laguny II phI (samościemniające się). Jeśli upewnisz się, że pasuje, bo nie jestem pewny (wygląda identycznie), pisz na priv.

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 20.04.2017 o 12:26, yogin74 napisał:

Gdyby ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania w bardzo ładnym stanie lusterko do megane III. Lusterko ma przerobione gniazdo. Do zestawu dołączam wtyczkę z kawałkiem przewodu :-)

post-55166-0-29863600-1493224974_thumb.jpg

masz jeszcze na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!