Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czarna Skrzynka - rejestrator drogi


sanfran

Rekomendowane odpowiedzi

makgajwer zrobiłeś mi smaka na tę kamerkę flexiti, parametry niezłe na papierze, ale jak obejrzałem filiki na YT to nawet starsza kamerka Prestigio 520 wypada lepiej niż FX205.

Prestigio:

 

Flexiti:

 

Przy flexiti widać mazy tuż nad maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału nie ma :(

No niestety.. Od 3 minuty pierwszego filmiku jak w Seksmisji.... "CIEMNOŚĆ WIDZĘ, WIDZĘ CIEMNOŚĆ"

Nieporównywalnie gorzej jak na moim bylejakim fonie z programem AutoGuard PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekujcie od sprzętu za 2-3 stówki jakości jak z kamery HD. W nocy żaden sprzęt za takie pieniądze nie wyciagnie szczegółów a diody doświetlające czy też inne cuda na kiju na podczerwień to tylko marketingowa ściema. Nie warto na taki gadźet pzreznaczać 700 czy też więcej a i takie cudeńka są na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prestigio RoadRunner 520 kosztuje ok 320zł, a różnica w jakości jest duża, więc moim zdaniem warto dołożyć 50zł i mieć dużo lepszy sprzęt. 7 stów to dla mnie też za dużo, jak za bajer, który wisi ciągle przy szybie (nie zdejmuję na noc, ani nigdy). Kradzież takiego bajeru to kilka sekund przy wykorzystaniu kamienia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meganecoupe02: btw w tym Prestigio RoadRunner 520 można wyłączyć ekran aby cały czas nie świecił? Poza tym jesli chodzi o te modele Prestigo to sporo osób narzeka na kiepski uchwyt, którego swoją drogą nie ma nigdzie w opisie. Czyżby coś jednak było na rzeczy?

Edytowane przez makgajwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makgajwer nie odbierz moich sprzeciwów jako jakiś atak czy coś w tym stylu - wolę podyskutować :) Nic mi nie wiadomo na temat uchwytów w prestigio, ale widzę, że dołączone do kompletu są, np. tu:

2:15

 

Natomiast nawet jeżeli uchwyt jest słaby, to jakoś bym go przerobił po swojemu. Obecny uchwyt od tandetnej kamery też mnie drażnił na początku, bo się odklejał, ale jak dobrze odtłuściłem szybę i mocno docisnałem to trzyma już pół roku i nawet ciężko go odkręcić. Co do wyłączenia ekranu podczas jazdy - nie wiem, nic mi na ten temat nie wiadomo. Z tego co czytałem to są jakieś aktualizacje softu, może można to poprawić. Tak czy siak, jak dla mnie to duża wada, bo w aucie i tak jest dużo światełek świeci w stronę kierwcy, co męczy wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meganecoupe koko spoko nie jestem z tych co się tak łatwo obrażają Na paru stronach/forach gdzie czytałem recki ludzie po prostu narzekają na bardzo badziewiaste i delikatne uchwyty. Nie chodzi o odklejanie się ale o łamanie.

Te od flexiti są przynajmniej solidne. Lubię jak na stronie przynajmniej producenta mam dokładne foty produktu a w tym przypadku brak wlasnie fotki z uchwytów.

Ekran cały czas świecący to dla mnie największa wada i nawet super parametry nie przekonają mnie do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączona z istniejącym tematem.

 

Powoli przymierzam się do zakupu czarnej skrzynki, chciałbym przeznaczyć na ten cel do 400zł. Macie może jakiś sprawdzony sprzęt w tej cenie, na który warto zwrócić uwagę? Jak będzie z czytelnością numerów rejestracyjnych w tej granicy cenowej?

 

Kolego Masakrator1992 piszemy w istniejących tematach. Aston76

 

Kolego Aston76, to przypadkiem, szukałem pod hasłem wideorejestrator ;)

Edytowane przez masakrator1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum laguny dowiedziałem się, że w Prestigio 520 można ustawić czas wyłączania się LCD, lub LCD może się też w ogóle nie włączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Kupiłem niedawno Mio MiVue 528 (wersja bez GPS). Wybrałem bez GPS, bo nie pokazuje prędkości i nie potrzebny mi bajer przejechanej trasy. Na filmikach widzę, którędy jechałem. O specyfikacji się nie wypowiadam, bo pełno tego w sieci. Kabelek poprowadziłem - na razie na szybko - pod osłoną przeciwsłoneczną pasażera (osłona trzyma kabel), potem w słupku i pod schowkiem. Z tym, że pod schowkiem idzie na razie luzem - w miarę wolnego czasu przymocuję go od dołu do schowka. Kamera uruchamia się zaraz po otwarciu kartą centralnego zamka. Jeszcze nie rozgryzłem do końca trybu parkingowego, ale wiem z nagrań, że działa po zamknięciu auta przez parę minut. Wiem z doświadczenia, że po zamknięciu auta napięcie jest jeszcze przez kilka minut m. in. w gnieździe zapalniczki, potem się chyba wyłącza. Jak zatem ten wideorejestrator będzie nagrywał po tych paru minutach??? (jak w gnieździe nie będzie prądu - bateria jest kiepska - wystarcza na parenaście minut - pogodziłem się z tym).

Dodam, że kamerka jest mała, ale dobra i nie widać jej za bardzo z zewnątrz. I o to chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zatem ten wideorejestrator będzie nagrywał po tych paru minutach??? (jak w gnieździe nie będzie prądu - bateria jest kiepska - wystarcza na parenaście minut - pogodziłem się z tym).

Podłącz do prądu tak jakbyś ładował telefon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!