Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dodanie czujników parkowania


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Podepnę się pod temat.

 

Mam w swojej megane III czujniki parkowania z tyłu, obecnie mam do wymiany zderzak przedni, zakupiłem takowy i posiada on wszystkie czujniki i wiązkę kabli. Moje pytanie: czy potrzebuje zakupić coś oprócz modułu odsługującego przód i tył, aby wszystko działało poprawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ile masz przewodów tam gdzie podłączone były halogeny, i przy module z tylu auta z lewej strony, jeszcze głośniczek na przód musisz kupić (jest na wysokości prawego kolana obok nagrzewnicy) i oczywiście moduł przód - tył i konfiguracja w liczniku i powinno działać

Edytowane przez tomakur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chce zakupić taki moduł i głośniczek do PDC ponieważ mam megi z 2009r. w której mam zderzak z czujnikami cofania oraz wiązką do nich i jest to już wszystko połączone. Kostki 2 szt. w bagażniku po lewej stronie są.

Dlatego na allegro juz znalazlem multum modułów. Czy ten o nr 259903681R będzie pasować (tak mi sie wydaje ze wcześniejszych postów).

 

Interesują mnie tylko czujniki na tył.

Czy ktoś w okolicach Krotoszyn, Ostrów Wlkp., Rawicz, Milicz ma clipa i potrafi uruchomic PDC??

 

A za tak zadane pytanie to przepraszam pierwszy post i dziekuje za "poduczenie".

Edytowane przez rzodki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz wiadomo o co biega

Szukaj modułu do megane III / scenic III z oznaczeniem DJ on obsługuje tylko tylne czujniki i głośniczek głośniczek jakikolwiek od II czy III są identyczne , po podłączeniu będzie error prog na liczniku , jak nie opanujesz mogę to zrobić zdalnie przez teamviwera lub wysyłkowo licznik do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziekuje za odpowiedz.

A Cinas widze jestes dobrze obcykany (po postach) czy w megi mozna zrobic np takie cos jak domykanie szyb elektrycznych otwartych z kluczyka albo zamykanie szyby panoramicznej ?? fajny bajer a kiedys Lagunie 2 miałem takie cos. Sprawdzalem u siebie i jak mam otwarte szyby i przytrzymam karte zamkniecie drzwi to tylko migaja migacze.

 

Dodano: 11 kwi 2017 - 10:44

Czy ten bedzie ok ? http://allegro.pl/modul-pdc-parktronic-259905417r-megane-iii-3-i6576853683.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

Cinas dwuklik umnie działa tak jak mówiłeś, nawet panorama dach sie zamyka. A czy jest jakis sposób na otwarcie z karty okien ?? (skoda ma cos takiego tzw. dwuklik na otwarcie)

Szukam głośniczka PDC do Megane 3 ma może ktoś na zbyciu ??

Szukam też Osoby która ma Clip-a aby uruchomić PDC w mojej Megance z okolic Krotoszyn, Ostrów Wlkp., Jarocin, Milicz, Rawicz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!