Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dodanie innego tła na wyswietlaczu TFT


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dodać do swojego Scenica (2009) tła do wyswietlacza TFT z wersji po liftingu (albo chociaz te z wersji TechRun - lepsza oragnizacja informacji i design). Macie jakies pomysły jak to zrobic? ASO mnie zlało mówiac, ze nikt o takie rzeczy jeszcze nie pytał i kazali czekać, po czym się nie odezwali:(.

Edytowane przez psot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Ja się dowiadywałem bo też o czymś takim myślałem.

Mnie ASO nie zlało.

Szef serwisu powiedział, że wymaga to wymontowania licznika, po czym wysłania do Gdańska i tam wgrywają nowe tła. I to ponoć nie za darmo.

Pozdrawiam.

Kolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...

wymaga to wymontowania licznika, po czym wysłania do Gdańska i tam wgrywają nowe tła.

Zanim wyślecie zegary do sławetnego zakładu w Gdańsku, zastanówcie się dwa razy czy warto. Krótka historia z mojego, bardzo niedawnego doświadczenia. Miałem usterkę podświetlenia zegarów - wariowała jedna dioda. ASO na gwarancji wysłało licznik do Gdańska. Wrócił naprawiony, ale diody wymienione na o wiele za mocne, rażące wręcz w oczy, a szybki zegarów zakurzone od wewnętrznej strony. Dawno nie widziałem tak spartaczonej naprawy. Tymczasem ani ASO, ani zakład w Gdańsku nie widziały problemu. Generalnie raczej zgodnie dawali mi do zrozumienia, że wymyślam. Pomogło pismo do Renault Polska, które zareagowało naprawdę pokazując klasę - zostałem zaproszony do innego ASO na oględziny, porównano podświetlenie zegarów z innym egzemplarzem Meganki i przyznano mi rację. Tego samego dnia popołudniu dostałem telefonicznie informację, że RP zgodziło się na wymianę zestawu wskaźników na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!