Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup nowego megane 3 rs


stachu3224

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Za kilka dni zamawiam w salonie nową megane rs . Piszę na tym forum po raz pierwszy :) chociąż konto mam już jakiś czas. Aktualnie mam megane 3 coupe ale 1.6 benzyna... tak więc jak tu wielu forumowiczów pisało szału nie ma w jezdzie. Jest to moja pierwsza renówka i bardzo mi przypasowała ta marka. Moje pytania skierowane są do osób które już posiadają tą wersję sportową. Przede wszystkim chciał bym wiedzieć ile ona tak realnie pali przy ostrzejszej jezdzie i przy normalnej. Pare dni temu dostałem z salonu takową wersje testowa na cały dzień do pojeżdzenia i powiem wam ze zabawa jest przednia. Auto ma niesamowite odejście i super brzmienie silnika. Reno spisało sie wyśmienicie przy tym modelu pod każdym względem. Proponują mi żółty kolor(kanarkowy) który bardzo zachwalają i powiedzieli że jest wyjątkowy bo ręcznie malowany na aucie itp itd. ale ja jednak zostane przy czarnym. Czy jezeli zmienie mapke w aucie i podkręce troche koni to jest możliwość zeby zmniejszylo mi sie spalanie? W ogóle prosił bym o jakieś wskazówki użytkowników tego auta które mogą sie przydać w przyszłości i co najczęście ulega awarji w nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, na zachodzie żółte Megany RS to najczesciej wybierane auto na taksówkę :mrgreen:

 

Żółty, to był w meganie I coupe. W megane III to zupełnie inna bajka.

Jak dla mnie to tylko ten "żółty", albo biała perła. Trzecia opcja to niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółty kolor jest ładny i pasuje do wersji RS. Akurat wersja testowa którą jezdziłem była taka i jest to kolor bardzo rzucający sie w oczy. Czarne klamki, lusterka i przednie elementy zderzaka podkreślają sportowy charakter auta. Jednak żółty kolor jest za bardzo wyzywający, wole coś bardziej stonowanego tak więc wybrałem klasyczny czarny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie zakupu nowej meganey zapraszam na forum tematyczne RS: http://renault-sport.pl/

mamy tam użytkownika bzyku_flashi

Jest to najlepszy sprzedawca sportowych Renault w Polsce. DOstaniesz to samo, a w zdecydowanie najlepszej cenie w PL.

TO po pierwsze. Po drugie robiąc modyfikację elektorniczną jak najbardziej utrata gwarancji to BZDURA! Ponadto kolejną BZDURĄ jest zwiększenie spalania.

Jesli zachowa się taki sam tryb jazdy jak przed modyfikacją to spalanie SPADA! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!