Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czujniki ciśnienia w oponach


harc2000

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak mi się wydawało. Ale nic się nie dzieje. Na forum SC dostałem info, że kolega miał koła z czujnikami i jadąc do gumiarza miał je w bagażniku. Też system ich nie widział. Dopiero po założeniu i przejechaniu kawałka trasy zobaczył czujniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤔

Zastanawiam się jeszcze nad jednym. Czy od M IV czujnik podejdzie do M III?

Ok. Cisza.

To może zadam  inne pytanie. Czy czujniki między M3 PH I a PH III będą się różniły czy też wchodzą te same?

Aha czy czujniki o tym numerze 40 70 004 35 R są odpowiednie do M3 PH I?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie sprawdziłem, ale czujniki do M4 to całkiem inny model, więc wątpię, żeby pasowały. Nie ryzykowałbym. 

Co do drugiego pytania, podaj mi swój VIN, spróbuję sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według VIN Twoje auto nie ma tych czujników, więc i katalog nie podaje jakie powinny tam siedzieć. 😞

Znalazłem tylko takie info:

image.thumb.png.3853a56ecc0952dcb92560ec9dff2c3b.png

 

Więc chyba powinny być takie same przez całą ciągłość produkcji.

Edytowane przez Mooomin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. 
Mam jeszcze jedno pytanie - niejasność.

Mianowicie czy jeśli udało się programowo włączyć funkcje czujników to jest to potwierdzenie, że można je zamontować w kołach i będą działały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo dziękuję bardzo. Napisze do nich.

 

Słuchajcie przedstawię Wam jaki mam problem z czujnikami.

Po kolei. Za pomocą poradnika, który jest na forum dopisałem czujniki. Mimo to na liczniku był komunikat o braku czujników. Podpiąłem PyClipem sprawdziłem i wywaliło mi 4 błędy każdy dotyczył jednego koła, a dokładnie, że coś z ciśnieniem w kołach jest nie tak. Generalnie doszedłem, że czujniki są nie takie. Zakupiłem o odpowiednich numerach i założyłem. Przypisałem ich kody ID, skasowałem błędy za pomocą PyClipa. Błędy już się nie pokazały ale no właśnie, nie wyświetlają się wartości ciśnienia na liczniku i jest komunikat braku czujników. Podpowiedzcie co może być nie tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!