Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane - prośba o ocenę


marcinbe

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, proszę o opinię czy warto myśleć o tym egzemplarzu:

 

http://moto.gratka.pl/tresc/18928729.html

 

Ktoś może oglądał albo widzi coś nie tak z ogłoszenia/zdjęć?

Kolega ma do zrobienia około 300km, więc każda opinia mile widziana.

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze czy sprowadzany. Ja osobiście z paru względów nie kupiłbym sprowadzanego, względów raczej oczywistych. Za tą cenę kupisz z PL salonu w firmach specjalizujących się w sprzedaży aut kupionych w polskich salonach np. Hajmig w Warszawie.

 

Opcja dość bogata. Niedługo premiera nowej meganki w przyszłym roku 3 generacja pójdzie mocno w dół

Edytowane przez F1Fanatic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 40km odemnie, jak będę się wyberał w tamtą stronę to mogę ją oglądnąć i przelecieć miernikiem, może koleś pracuje w krakowie to nawet chętniej bym ją obejrzał :)

 

PS. Widać, że w ogłoszeniu "osoba prywatna" a to prawdopodobnie handlarz..

 

http://lmgtfy.com/?q=Telefon%3A+600926812

 

tu jakieś clio, ibiza, bmw :)

Edytowane przez nesti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ten kolega z pierwszego postu to ja ;)

 

Generalnie jestem umówiony z gościem na poniedziałek.

Ustawiłem się tez w serwisie tutaj polecanym Auto Reno w Zabawie na przegląd przed sprzedażowy.(140pln)

Z tego co udało mi się ustalić z rozmowy i po dodatkowych zdjęciach.

- samochód sprowadzony z Niemiec - ponoć na kolach

- wymieniony tylny prawy błotnik - nie wiem po jak dużym uszkodzeniu.

- robione prawe przednie drzwi - po spotkaniu ze słupkiem przy wyjeżdżaniu z miejsca parkingowego

- uszkodzona lekko uszczelka w prawym tylnym okienku (tym trójkącie)

- z elektronika ponoć wszystko OK.

- Prawy plastikowy prób lekko poprzecierany - najprawdopodobniej od wsiadającego dziecka - widać fotelik zapięty na tylnym siedzeniu.

Obywatel właściciel mówi, że jeździ tym samochodem codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , to po ostatnich dodatkowych info nie jest już to auto takie różowe...

Stan techniczny - nieuszkodzone, hmmm...

Jak było serwisowane w ASO , to na te roboty blacharskie jest pełna historia - sprawdź to.

2 dzwony lub dzwonki przy przebiegu 75 tys km to troszkę dużo.

Jeżeli prawdziwy jest przebieg i to że właściciel jeździ nim codziennie, to niedobrze, bo auto rodzi dziennie po 30 km ( może 2x15 km? ), ledwo silnik się dogrzeje , a już koniec jazdy. I weź pod uwagę że jeździ to auto w górskim terenie, co widać na fotkach , w górach silnik szybciej się zużywa.

A na koniec dodam od siebie, ja 5 letnią bezwypadkową meganę dci kupiłem za 20 tys zł, tej za 25 tys zł bym nie wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Zastanawiam się jeszcze nad jednym. Pan obywatel właściciel mówi, że wymienił prawy tylny błotnik/nadkole (tam gdzie wlew paliwa). Czy jest opcja żeby wymienić ten element bez wymiany całego boku?

Bo dla mnie to błotnik/nadkole jest jednym elementem razem z pasem nad drzwiami i pod drzwiami.

Jeśli tak zrobił to spoko. Ale myślę czy np nie wspawał kawałka po prostu.

Inna rzecz. Kiedy zadałem pytanie czy coś było wspawane w tej części - odpowiedział "Blacharz miał zadanie zrobić jak dla siebie". Co raczej nie wskazuje żeby wszystko robiono w ASO.

W sumie im dłużej się zastanawiam nad wyprawa z Łodzi do Bochni tym więcej mam wątpliwości.

 

Z tego co mówi kacper69 nie warto robić 300km w jedna stronę.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko szukasz a w Łodzi na Brzezińskiej jest komis który handluje megankami. Znam 2 osoby które tam kupowały i chwalą sobie te auta.

 

Dodano: 26 lip 2015 - 11:11

Pan obywatel wlasciciel mowi ze wymienil prawy tylny blotnik/nadkole (tam gdzie wlew paliwa). Czy jest opcja zeby wymienic ten element bez wymiany calego boku?

Czyli wycieli blachę na wysokości okna i wspawali z innego auta. Bo blacharz musi z czegoś żyć ;) i "zrobił jak dla siebie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz aston! Dzięki za namiar na komis. Poczytam jeszcze o nim opinie ale wygląda obiecująco. Szkoda ze na razie mają same diesle, a przynajmniej tak mówi strona :) ale dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyunda i30, kia cee jest tańczą od meganki 3 nowej...

Przepraszam, kolego, nie miej mi tego za złe.

Możesz to samo, napisać po polsku. Czytasz czasami co wysyłasz?

Nie wiem, może jesteś obcokrajowcem i stąd problemy z pisaniem.

Praktycznie każdy Twój post jest nieczytelny.

Nie wierzysz? Proszę usiądź i bez emocji przeczytaj swoje stare posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kontynuując wątek:

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6-16v-salon-polska-prawdziwy-przebieg-oferta-prywatna-ID6y8xTX.html

Jakieś komentarze ?

 

Nie było pytania. Ogłoszenie nieaktualne.

Edytowane przez rovrik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!