Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czemu nie mogę sprzedać?


tezero

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem kiedyś w komisie tak zaniedbane auta, nawet śmieci się walały, ludzie patrzyli ze zdziwieniem na właściciela komisu, miałeś pecha że takie kupiłeś.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja historia jest taka. Dwa lata temu sprzedawałem clio żony. Samochód kupiony od drugiego właściciela z przebiegiem 140 tys. prezentował się nieźle, ale gdy go sprzedawałem miał 160 tys. przebiegu i był trochę zmęczony (zawieszenie, tapicerka, kierownica, skóra w nie najlepszym stanie). Było to Clio 1.2 16V 75KM w wersji Extreme z 2003 r. i wystawiłem je za 8500 PLN. Samochód był regularnie serwisowany w ASO, wszystkie faktury, wpisy w książce itp., zapomniałem dodać auto było z polskiego salonu. Przed sprzedażą tylko je porządnie umyłem, odkurzyłem, żadnych upiększeń. Pstryknąłem kilka zdjęć i na allegro.

I tutaj zagadka. Jak długo sprzedawałem i za ile sprzedałem? Poniżej link do zdjęć.

https://www.dropbox.com/sh/pr1qm6fvsp0w7cr/AAAHNglvXsEr9XzlM0IqtkxIa?dl=0

Napiszcie czy zainteresował by Was ten samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia bardzo bliskiego kolegi. Kolega kupił nowe w salonie Megane III 2.0 TCe hatchback w kwietniu 2009 roku, full wersja Privilege z xenonami, jasne wnętrze, automatyczny ręczny, grzane fotele, hands free itp. Auto sprzedane w Czerwcu 2014 za 45 000 zł. Jak długo widniało ogłoszenie na otomoto ? 5-6 dni... Tymczasem sprowadzone odpady 2.0 TCe chodziły po 30-32 tyś zł. W tym samym czasie również sprzedał swoje drugie auto Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS również z salonu 2008 rok za 52 000 zł. Sprowadzone chodziły z tysiącem zdjęć z każdego ujęcia za 43 000, nikt ich nie chciał. Suzuki sprzedane zostało w 3 dni. Jak widać warto czasem kupić samochód nowy, zawsze różnica między sprowadzonymi a krajowymi będzie spora. Dodatkowo nie trzeba się meczyć miesiącami a nawet i latami z sprzedażą. Dzisiaj wystawienie samochodu na otomoto do tanich nie należy.

Edytowane przez mayn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tezero, zobacz na moją megane to te trzy fotki z poprzedniej strony, jeśli ja nie mogę swojej sprzedać za taką samą kwotę, która bije na głowę Twoją pod każdym względem, to zapomnij o sprzedaży Swojej, w mojej same felgi z oponami kosztują 1500 zł, o aku za 500 zł i ogrzewaniu na pilota nie wspomnę, a i tak nikt się nie interesuje, Twoja techniczne może i jest ok ale wizualnie masakra, brak spoilera, wgnieciona klapa, progi nie wiadomo czy to odpryski czy takie brudne, wnętrze masakra ale wisienką na torcie jest ten silnik 1.5, jak bym miał wycenić twoją w takim stanie to max 6500 może ktoś ci zapłaci. Ja swoja będę wystawiał po 2 miesiącach przerwy i zobaczę czy coś się ruszy ale optymistycznie raczej do tego nie podchodzę.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!