Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czemu nie mogę sprzedać?


tezero

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi, bo zachodzę w głowę, dlaczego od kilku miesięcy nie mogę sprzedać mojej meganki? Auto krajowe, z historią, jestem drugim faktycznym właścicielem, auto poza kilkoma mniejszymi mankamentami praktycznie jest do jazdy. Naprawdę nastał trudny czas na meganki, czy w ogóle jest taka porażka na rynku wtórnym? Co Wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest z 2005 roku, prawie rok temu wrzuciłem cenę 11.500 do negocjacji, potem schodziłem i schodziłem, a ostatnio jak już było 8.900, to usłyszałem: "mhmm... coś za tanio. Na pewno coś jest nie tak z tym autem". Czyli co, nie dogodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Meganka 1,5 dCi jest trudna do sprzedania.

Zrób średnią cenę allegrową i wrzuć na kilka portali, a przede wszystkim na lokalne.

Przyklej też kartkę na szybę, bo to dość skuteczny sposób.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż ogłoszenie. Generalnie auta które mają przebieg ponad 200 tyś km ciężko sprzedać. Niestety w Polsce tak to jest przyjęte, nie bez powodu niemal każde sprowadzone z zagranicy ma kręcony licznik. W Polsce się wierzy że 10 czy 12 letni diesel ma przebieg 189 tyś km, a prawdziwy przebieg takie miały w zdecydowanej większości do 3 lat od momentu wyjechania z salonu. Zrobisz korektę na 140 tyś km, a telefon zrobi się gorący.... :) Żart :)

Edytowane przez mayn
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda:

 

http://moto.gratka.pl/tresc/17367783.html?ko=1411045165cfd4c23f6c1d7a0c70ab9f

 

Właśnie nie chcę kręcić licznika, ja sam bym wolał kupić auto, które ma na zegarach prawdziwy przebieg, nawet jeśli jest to 300-350 K km.

No ale różne są filozofie życiowe. Może trafię na kogoś, kto szuka podobnie, jak ja :)

 

Śmiało piszcie co myślicie po przyjrzeniu się ogłoszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg popraw bo masz 26100km wpisane, poza tym nie obraź się, ale w środku za czysto nie jest, opisu brak, ludzie kupują oczami, coś o tym aucie napisz, bo ogłoszenie wygląda jak od typowego handlarza.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie może być rozumowanie przy zakupie, jeśli syf w środku to właściciel nie dba o auto.

Jak nie dba w środku to i o silnik też nie, pewnie auto zajechane, piłowane na zimnym, wyżyłowane taki wół roboczy. Coś z nim pewnie jest nie tak więc chce sprzedać.

Ładne zdjęcia i czyste auto to podstawa przy sprzedaży ;)

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie wygląda zachęcająco.

Bardzo mocno zużyta kierownica,aż nie chce się jej dotknąć .

Bardzo brudny fotel kierowcy , ja bym na niego nie usiadł, nawet tylko do sprawdzenia auta .

Jakieś rude wykwity na pasie przednim pod maską.

do tego auto z 2005 roku, właśnie w autach z tego jest najwięcej problemów z panewkami.

No i cena, to główny parametr.

Zadzwoń do handlarzy co skupują auta na handel, zorientujesz się ile za nie dają.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ... ale na widok auta z ogłoszenia nawet nie czytałbym opisu, o dzwonieniu nie wspominając ... Ja bym ją wyprał w środku, dodał nowe dywaniki, zmienił kierownice na jakąś w lepszym stanie, zrobił coś z przednim pasem (może ori osłony + osłona silnika, poprawić uszczelkę na podszybiu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako potencjalnego kupującego zniechęciłby zbyt ubogi opis. Szczerze powiedziawszy napisałem 10x dłuższy opis jak sprzedawałem wrak mojej meganki za 3000zł. Oprócz tego, jak wspomnieli przedmówcy, zapuszczone wnętrze. Pamiętaj, że ludzie kupują oczami, a dopiero później rozumem i rozsądkiem.

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!