Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy MIVPhI


Rolandzikl

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem również na etapie wyboru auta i zastanawiam się właśnie nad megane, chociaż czekam na wersję Combi. Czy już wiadomo, kiedy będzie ona dostępna? W necie brak aktualnych informacji oprócz tych z Genewy.

Rozważam również nową Octavie z silnikiem 1.4 TSI w wersji Liftback

Wrażenia z zakupu w UNI-CAR Bydgoszcz, średnie/kiepskie.

Byłem nie dawno w tym samym salonie w Bydgoszczy i też moje wrażenia były mieszane. Autko wygląda super, ale obsługa jest delikatnie mówiąc mało zachęcająca do zakupu u nich...

Co do samochodu, jutro chcę zabrać je na jazdę próbną. Chcę sprawdzić wersję 1.2 TCE 130KM. Chciałbym usłyszeć też, ten zestaw grający BOSE.

Jakie są wasze wrażenia? Jest on wart dopłacania?

Odsłuchanie w Skodzie Octavii dźwięku z wartego dodatkowo 1900 zł zestawu Canton nie zrobiły na mnie wrażenia. Owszem, trochę lepszy bas...ale nie żeby dać za niego prawie 2tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w M4 choć trochę poprawili trakcje i zawieszenie, jak ze służbowego staruszka Focusa wsiadam do swojego, to jakbym taczką jechał :lol:, w tym temacie jest przepaść, w fordzie miękko, nie wali na dziurach, pewnie trzyma się drogi..

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w M4 choć trochę poprawili trakcje i zawieszenie, jak ze służbowego staruszka Focusa wsiadam do swojego, to jakbym taczką jechał :lol:, w tym temacie jest przepaść, w fordzie miękko, nie wali na dziurach, pewnie trzyma się drogi..

W testach chwalą znaczną poprawę w stosunku do poprzednika, jeśli chodzi o komfort prowadzenia.

 

Mégane wreszcie jeździ tak, jak trzeba

Gdyby wziąć wszystkie wady poprzednika, które miał na tle rywali, to najgorzej wypadał w kwestii właściwości jezdnych....

.......Na szosie Mégane imponuje cichą pracą zawieszenia i pewnymi reakcjami na gwałtowne zmiany kierunku jazdy. Nawet jeżeli do akcji wchodzi ESP, dzieje się to płynnie i łagodnie, bo nie musi ono zapobiegać rolowaniu auta czy wybiciu tylnej osi ponad drogę, a jedynie utrzymuje poślizg kół w obszarze bezpiecznym. Układ jezdny poznamy w pełni dopiero w prawdziwym teście, ale już teraz wydaje się, że nowe Mégane nie ma się czego wstydzić, a z pewnością przerosło moje oczekiwania. Również w dziedzinie komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Jestem u was nowy,zakupione Megane IV 1.2 130km KM wersja Intens(+kilka opcji), kolor niebieski cosmos będzie moja pod koniec września. Przesiadam się z niezawodnej Laguny II 2.0ide Initiale Paris grandtour. Przenoszę się też z forum Renault Laguna Klub Polska i służę radą odnośnie Laguny. Pozdrawiam

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu mnie przedrzeźniasz :?:

Widzę, że nie tylko ja przesiadam się z Laguny (co prawda z LIII po lifcie w wersji BOSE) i forum RLKP :D W moim przypadku tak jak to było w Lagunie będzie wersja BOSE. Silnik 1.2 TCE 130 KM, kolor biała perła, wyposażenie dodatkowe - wszystko co możliwe prócz pakietu bezpieczeństwa. Przewidywany odbiór połowa września.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!