Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy MIVPhI


Rolandzikl

Rekomendowane odpowiedzi

naprawdę rzadko wymaga mycia

 

Potwierdzam, miałem taki kolor w Renault Thalia i można było zapomnieć o myciu samochodu ;) Odnosząc się do pytania, który kolor najładniejszy to jak dla mnie właśnie złoty. Osobiście srebrnych i szarych kolorów nie lubię bo są na maksa oklepane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie każdy kolor idealnie pasuje do każdego samochodu. Przykładowo srebrny Lexus IS200T w kolorze srebrnym, średnio wywołuje szybsze bicie serca :). Natomiast w kolorze czarnym jest śliczny... Wnioskuję że do Megana IV świetnie pasuje kolor srebrny z felgami 17"... Chyba najlepszy kolor mając na uwadze podziwianie ładnych przetłoczeń w tylnej części samochodu...

 

thumb_hosting_zdjec_1464443462__4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego raczej się można było spodziewać :( Czyli pozostaje tylko 1.2 130 KM. Jestem ciekaw jak będzie jeździć wolnossący 1.6. Ogólnie buda w nowym megane niczego sobie, może się podobać jak to w reno. Z resztą już niestety o wiele gorzej. Trójka z końca produkcji do dopracowanych aut nie należy, ale urodna jest, zresztą uroda jak uroda to wyłącznie rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zakupiłem 1.2 TCE 100KM dla żony, w mieście wystarczający. Spalanie 7.5 litra na 100km, to mniej niż jej poprzednie C2 1.1, bo brało 8 litrów. Na trasie też ok, ale brakuję mocy przy wyprzedzaniu pod górkę. Trzeba mocniej kręcić a samochód na dotarciu, więc się bałem. Po gwarancji myślę o chipie.

Edytowane przez byq84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacją, tylko skąd ? Pytałem 2 tygodnie temu w Renault - nikt nie wiedział o wprowadzeniu 1.6 TCe do Megana IV... Jedynie potwierdzali wprowadzenie 1.6 TCe do Kadjara już niebawem....

Edytowane przez mayn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec roku pojawi się wersja 1,6 TCe o mocy 150 KM, cenowo ma się plasować w okolicach 1,2 TCe z EDC.

 

8000zł za 20KM więcej.... Chyba nie tego oczekujemy. Rozumiem, jakby to było 180KM, ale 150KM.....

Pytanie ile to 150KM będzie mieć NM i w jakim zakresie, bo moje 130KM powyżej 3500 obr traci impet, bo moment obrotowy spada gwałtownie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!