Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy MIVPhI


Rolandzikl

Rekomendowane odpowiedzi

Serio bierzesz demo?gratuluje odwagi.

Ja mam demo MIII i jakoś odpukać 4ty rok jeździ i jestem mega zadowolony. Za cenę podstawowego modelu dostałem wersję maksymalnie doposażoną. Brak jedynie skóry pod tyłkiem i Bose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem zwolennikiem "demówek", ale kupuję samochód w zaprzyjaźnionym salonie, więc nie mam się czego obawiać. Zresztą samochód w dniu odbioru ma nie mieć więcej niż 1000 km. Renault to nie Skoda, która swoje demo sprzedaje z przebiegiem 30000 km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak tam z tymi demami jest ale ja jezdzilem demo z przebiegiem 650km i widzialem jak tym jeżdżą pracownicy... fajnie ze wam dzialaja po 4 lata itd.Jednak demo to juz nie nowe auto a placac tyle kasy chce zostać pierwszym właścicielem :)

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem w megi IV i to co mnie uderzyło to mała ilość miejsca z tyłu. Ustawiłem fotel kierowcy pod siebie - nie mogłem za sobą usiąść. Teraz mam MIII kombi i wydaje się być przestronniejsza z tyłu niż MIV hatchback (choć i tak do octavi mu daleko). Z zewnątrz auto ładne. W środku już takie sobie. Zobaczymy jak będzie z kombi bo hatchback raczej się nie nadaje dla rodziny 2+2. Jakość wykończenia też wydaje się być lepsza niż w MIII. Generalnie wrażenia są przeciętne; dużo będzie zależeć od cen i promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi zawsze miało większy rozstaw osi od htb co przekłada się na więcej miejsca z tyłu. MIV htb ma za to więcej miejsca niż MIII htb, czyli MIV Grandtour pewnie też będzie miał więcej od MIII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 180cm i siadam za sobą spokojnie,od kolan do oparcia mam jeszcze z pół kciuka luzu także mi pasuje.Na jeździe próbnej 4 dorosłe osoby powyżej 175cm wszyscy zadowoleni z ilości miejsca.Co do wykonania to najlepiej wykonany model i to nie tylko moim zdaniem ale również kilku redaktorów z YT i gazet.Sprawdzałem i maja racje porównajcie wykończenia talismana i kajdara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę nawiedziłem salon, w którym stoi moje przyszłe Megane. Przejechaliśmy się autem całą rodziną (4 osoby, też w granicach wzrostu 175-180 cm), wszyscy byli zadowoleni z jazdy. Miejsca z tyłu jest całkiem sporo, każdy czuł się komfortowo. Fotele jak na Renault przystało bardzo wygodne. Nie wiem jak innym Forumowiczom, ale mi na tylnej kanapie siedzi się trochę wyżej niż z przodu. Do tabletu trzeba się przyzwyczaić, podczas jazdy ciężko cokolwiek w nim zmienić. 1.2 130 KM cichy, dynamiczny, zawalidrogą nie będzie :D Zdecydowałem okleić dach czarną folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że konsola Megana IV z tabletem 8,7" wygląda innowacyjnie w tle konkurencji klasy kompaktowej, ale i także klasy wyższej. Obecnie chyba tylko Tesla posiada taki ekran, jednak znacznie większy. Zastanawiam się czy warto dopłacić te 1000 zł więcej do większego ekranu, zamiast ekranu 7" który wymaga dopłaty 2500 zł. Chodzi mi bardziej o niezawodność - klimatronik jest częściowo sterowany wówczas dotykowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem z 8.7 a w salonie stal z 7" i taki tez wybralem.powodem byla cena dopłata 1tys zł za ten większy ale za to wlaśnie te sterowanie klimą manualne mnie przekonało.produkowane w Turcji?z tego co widzialem w systemie to byla Francja...

 

Dodano: 30 lip 2016 - 18:14

A w jakim celu oklejac dach czarną folią??pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem okleić dach czarną folią.

To będzie problem z utrzymaniem czystości. Mam ciemne auto auto tylko do 2 dni po myciu wygląda czysto. Niestety zapylenie w naszych miastach jest tak duże, że po tygodniu nie widać nawet, że auto było myte. Nie wspomnę już co się dzieje w okresie zimy, kiedy dochodzi syf z kominów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano: 30 lip 2016 - 18:14A w jakim celu oklejac dach czarną folią??pytam z ciekawości.

Samochód będzie wyglądał dużo ładniej. Nie oklejam całego dachu. Pociągnę od szyby do +/- wysokości tylnej klamki.

 

To będzie problem z utrzymaniem czystości. Mam ciemne auto auto tylko do 2 dni po myciu wygląda czysto. Niestety zapylenie w naszych miastach jest tak duże, że po tygodniu nie widać nawet, że auto było myte. Nie wspomnę już co się dzieje w okresie zimy, kiedy dochodzi syf z kominów.

Co do ciemnych aut to prawda. Jednak w moim przypadku takiego problemu nie będzie - samochód jest biały, a dach czarny tylko do połowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!