Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Opłaca się kupić roczne Megane?


BartekB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie mam możliwość kupienia z salonu Grandtoura dci 110km wersja limited + ledy (nie wiem czy były w pakiecie) za około 50 tysi? auto z 2015 po wypożyczeniu długoterminowym, przebieg kilkanaście tysiecy. Auto w środku wg mnie ubogie, na plus jeszcze gwarancja którą mogę przedłużyć, pełna historia serwisowa. Wsiadam i jeżdżę bez kompletnie żadnej inwestycji (oglądąłem auto z kolegą, miernikiem itp) Z drugiej strony mam na oku Kaszkaja :) 2012 bogata opcja skóra, navi, 7 siedzen, 4x4, panorama dci 130km przelot około 120 tysięcy też z polskiej dystrybucji, pełny serwis, faktury itp. Doradźcie coś Panowie bo rozum mówi Megane a serce ..... :) Pozdrawiam Bartek

 

cena Nissana około 62 koła

Edytowane przez BartekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Megane :) Auto trzy lata młodsze i z dużo mniejszym przebiegiem. No chyba, z potrzebujesz 4X4 i 7 siedzeń. W Qashqai+2 te miejsca z tyłu to wyłącznie dla dzieci bo tam jest bardzo nisko i ciasno. Mam w rodzinie Qashqai i ta nawigacja jest strasznie słaba i dodatkowo aktualizacja map kosztuje sporo pieniędzy.

Edytowane przez sebastian_wifi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką decyzję musisz podjąć sam.Nie znamy Twoich potrzeb ani preferencji. Dostaniesz odpowiedzi w stylu, ja wziąłbym...,co i tak nie ułatwi Twojego wyboru.

Są to w zasadzie dwa różne auta, całkowicie różnego przeznaczenia, różnego wieku, przebiegu, budżetu...

Zamieszam jeszcze mocniej, 62 tyś.? A może nowe Megane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na oku konkretnego auta, raczej chcę roczny max 3,4 lata. do 60 dych. Moze być diesel lub benzyna. Sedany odpadają, musze mieć łatwy dostęp do bagażnika bo będę wozić różnych gabarytów paczki, auto i do miasta jak i na autostradę, spalanie max 10 litórw. Oglądałem już peugeota 508, insygnie, megana i kaszkaja. Brałbym tego megana ale tam po za klimą dwustrefową, ledami i czujnikami cofania nic nie ma, auto szare w środku makabrycznie. Chociaż rozum mówi megane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mondeo mk4, laguna III GT z 180 konnym 2.0 dCi, avensis, mnie w megane III zraziły te drzwi sprawiają wrażenie takich cieniutkich, ta obudowa tych drzwi słabo to wygląda, tak licho, biednie ta kieszonka-schowek taka niezabudowana jak w cinquecento, a szkoda bo buda grandtoura jest piękna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na oku konkretnego auta, raczej chcę roczny max 3,4 lata. do 60 dych. Moze być diesel lub benzyna.

 

W takim przedziale cenowym jeśli nie robisz rocznie więcej niż 20 tyś km, to celowałbym w 1.2 TCe 115 KM. Ostatnie sztuki można kupić za około 57 tyś zł w wersji Limited.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam auta w promieniu 30 km, po prostu nie chce mi się jeździć dalej np do Gdańska, szkoda mi czasu i pieniędzy. Odpuszczam komisy i handlarzy, szukam wyłącznie u dealerów lub w firmach z autami poleasingowymi, oczywiście mając na uwadze że tam tez mogą mnie zrobić w trąbę. Audi raczej odpada nie wyrobię pewnie na porządny serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat przy tym Kaszkaju to bieda, fakt inne auto inny rocznik, przebieg, ale wyposażenie w megane nie powala. Na Audi mnie nie stać, a to co mam nie odstaje za bardzo jeśli chodzi o wyposażenie od renaulta i jak na taką starą krypę mam automat i np grzanie dupy czego w grandtourze nie ma. Więcej obiektywizmu proponuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby ja nieobiektywny?, ale to auto dla Ciebie, nie dla mnie, a z audika do Megana to może być szok, obiektywnie :D .

A w temacie to m.in. dlatego kupiłem M3 bo sąsiad miał firmówkę, zrobił nim 120.000 w 2 lata i tak zachwalał mi zawieszenie i resztę, że brałem to pod uwagę.

Renówka po leasingu poszła do ludzi, a on dostał co? Qashqaia i nie jest już tak zadowolony, autentyk, mogę kiedy popytać o szczegóły ;) .

Edytowane przez tomgrandtour
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!