Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie opony letnie wybrać ?


theon74

Rekomendowane odpowiedzi

Oponki przyszły. DOT 0321.

@krzychu73 trochę mało. Jak obserwuję grupy na fejsie to komplet używek w jakimkolwiek stanie tak po 200-300 chodzi. Sam jak kupowałem dawno temu użytki, o czym wspominałem wyżej, płaciłem min. po 50 zł za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2021 o 20:51, pbet napisał:

Nie boli. Swoją drogą mały off top, ile wołać za takie EnergySavery z 2014?

W tym wieku EnergySavery mają już na pewno spękane boki, moje tak miały po pięciu latach, więc oddaj do utylizacji, chyba że za 50 zł. chcesz mieć na sumieniu kogoś komu pękną w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dobrze prawicie z tymi oponami tylko że większość w Polsce kupuje opony używane a rzadko kto patrzy na dot. U mnie w mieście w wulkanizacji chłopaki na praktykach siedzą i smarują używki czernidłem a potem do żyda. Opony mają nierzadko po 10 lat. Jak powiedziałem szefowi że nie chcę starych kapci tylko 2-3 letnie to powiedział że takie to są nowe. I tak po wielu różnych perypetiach z używkami kupiłem komplet nowych Chińczyków całorocznych i mam w dupie te stare kapcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jottar napisał:

chcesz mieć na sumieniu kogoś komu pękną w czasie jazdy.

Tu sumienie nie ma nic do rzeczy. Wychodzę z założenia, że tak jak ja kiedyś ktoś kto kupuje opony używane jest świadomy z czym to się wiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, pbet napisał:

kiedyś ktoś kto kupuje opony używane jest świadomy z czym to się wiąże.

Super. Dobrze że chociaż wiesz, że sprzedajesz coś co z gruncie rzeczy nadaje się na śmietnik. Wiesz kto kupuje takie rzeczy. Wszelkiej maści mirasy komisiarze, które zakładają to potem na samochody na placu i chwalą się przed kupującymi jaki ładny gruby bieżnik. A Ty dla odzyskania paru złotych napędzasz ten biznes. Januszowe to trochę. Przepracowany olej po wymianie też wystawiasz na OLX?

Edytowane przez Jottar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ludzie jeżdżą takimi szrotami że masakra, mam koło siebie kolege z wulkanizacją i pokazywał mi opony jakie zostały po klijentach.

Także jeśli je kolega pbet wyrzuci to na pewno ludzkości nie zbawi ,a tak to może ktoś sobie jeszcze roczek pojeździ, bo przecież do fury

za 2 tysiaki "nie warto " nowych.                                                                                                                                  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że to co robi kolega pbet to żaden grzech. Sam kupuję letnie używki od lat po ok 50zł i jeżdżę na nich kilka lat. Jak nie zniszczę to w zasadzie nie zużyję. Fakt, jeżdżę na Michelin Primacy 3 a to top. Założyłem je już pod koniec lutego, bo zimówki oszczędzam a te jak pisałem naturalnie się "nie zużywają". Oczywistym jest, że rynek używek bardzo pomaga osobom mniej zamożnym spełniać motoryzacyjne marzenia, bo wielu być może w ogóle by nie było stać na utrzymanie samochodu.

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 2 lat Michelin CrossClimate i powiem wam, że zimę co były śniegi po 40cm objechałem bez problemu, na lodzie czasem tylko było ślisko. Mam też BlackLion 4Season. I dałem je na moment dziewczynie. Obydwa komplety to wielozesonowe używki. Nie kupię nigdy nowych opon tym prędzej letnich, na nasz klimat bo to kasa w błoto to po 1 a po 2,  jakiś napaleniec wyda 1200zl na opony i się zdarzy, że 4x będzie je reklamować, bo biją bo szumią bo coś tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!